146 zł
Cena netto: 118,70 zł
Cena netto: 118,70 zł
SKU: TSB96002GL
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Targus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt TARGUS 15.6 GeoLite dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Plecak podróżny Granatowy (marynarski)
- Unisex
- Miejsce na laptopa 40,6 cm (16")
- Kieszeń przednia
- Pasek na ramię Uchwyt(y)
- Zamek błyskawiczny Wodoodporny
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Plecak na notebook |
| Tworzywo produktu | Tkanina |
| Szerokość | 30.5 cm |
| Głębokość | 13 cm |
| Wysokość | 44 cm |
| Waga | 410 g |
| Kompatybilność notebooka | 16" |
| Zgodne Rozmiary Notebooków | 15" - 16" / 38.1 cm - 40.6 cm |
| Dodatkowe przegrody | Przednia kieszeń na suwak, wyściełana przegroda na laptopa (do 16") |
| Cechy | Wyściełany tył, wodoodporny |
| Pasek | Rączka na górze, regulowany pasek do noszenia na ramieniu |
| Rodzaj zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Kolor | Granatowy |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona: - dożywotnia |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | TSB96002GL |
| Dane producenta | Targus 1211 N Miller Street Anaheim, Kalifornia 92806 Stany Zjednoczone Telefon: +1 714-765-8000 Strona internetowa: www.targus.com |
| Pomoc techniczna | https://us.targus.com/pages/support?srsltid=AfmBOorFT7SwqZDkakJgp8Y1QqcRH7nqIcXLKFKB0wDjbxI6QJY2Aeo5 |







