938 zł
Cena netto: 762,60 zł
Cena netto: 762,60 zł
SKU: TBB656GL
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Targus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt TARGUS HeritageLuxe 15-16 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Plecak podróżny Czarny
- Poliester
- Mężczyzna
- Miejsce na laptopa 40,6 cm (16")
- Kieszeń przednia, Kieszeń boczna, Górna kieszeń
- Pasek na ramię Pas przytrzymujący wózek Uchwyt(y)
- Zamek błyskawiczny Wentylacja pleców
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Plecak na notebook |
| Tworzywo produktu | Poliester 100% |
| Szerokość | 36 cm |
| Głębokość | 20 cm |
| Wysokość | 48 cm |
| Waga | 1.83 kg |
| Kompatybilność notebooka | 16" |
| Zgodne Rozmiary Notebooków | 15" - 16" / 38.1 cm - 40.6 cm |
| Dodatkowe przegrody | Tablet, detachable pouch, bank pamięci |
| Cechy | Pas z systemem poduszek powietrznych SafePORT, znacznik bagażu, złącze USB-C, kieszeń blokująca RFID |
| Pasek | Pasek do wózka, wyścielany uchwyt górny |
| Rodzaj zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona: - dożywotnia |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | TBB656GL |
| Dane producenta | Targus 1211 N Miller Street Anaheim, Kalifornia 92806 Stany Zjednoczone Telefon: +1 714-765-8000 Strona internetowa: www.targus.com |
| Pomoc techniczna | https://us.targus.com/pages/support?srsltid=AfmBOorFT7SwqZDkakJgp8Y1QqcRH7nqIcXLKFKB0wDjbxI6QJY2Aeo5 |







