315 zł
Cena netto: 256,10 zł
Cena netto: 256,10 zł
SKU: TBB65113GL
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Targus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt TARGUS Avila 15-16 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Plecak 40,6 cm (16") Dąb
- Kompatybilność marki: Uniwersalne
- Przegródka na tablet
- Zamykane Uchwyty do przenoszenia Pasek na ramię
- Wodoodporny
- 610 g
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Plecak na notebook - kabriolet |
| Tworzywo produktu | Recyklowany PET 150, metalowe akcesoria, skóra ekologiczna |
| Szerokość | 35 cm |
| Głębokość | 11 cm |
| Wysokość | 40 cm |
| Waga | 610 g |
| Kompatybilność notebooka | 16" |
| Zgodne Rozmiary Notebooków | 15" - 16" / 38.1 cm - 40.6 cm |
| Dodatkowe przegrody | Przednia kieszeń na suwak, ukryta kieszeń tylna |
| Cechy | Wodoodporny |
| Pasek | Regulowane i wyściełane pasy na ramiona, rączka na górze, pasek do wózka |
| Rodzaj zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Pojemność | 15 litrów |
| Kolor | Dąb francuski |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona: - dożywotnia |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | TBB65113GL |
| Dane producenta | Targus 1211 N Miller Street Anaheim, Kalifornia 92806 Stany Zjednoczone Telefon: +1 714-765-8000 Strona internetowa: www.targus.com |
| Pomoc techniczna | https://us.targus.com/pages/support?srsltid=AfmBOorFT7SwqZDkakJgp8Y1QqcRH7nqIcXLKFKB0wDjbxI6QJY2Aeo5 |







