315 zł
Cena netto: 256,10 zł
Cena netto: 256,10 zł
SKU: TBB65002GL
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Targus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt TARGUS Avila 15-16 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Plecak 40,6 cm (16") Niebieski
- Kompatybilność marki: Uniwersalne
- Przegródka na tablet Przegródka na słuchawki
- Kieszeń na zamek
- Uchwyty do przenoszenia
- Wodoodporny
- 610 g
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Plecak na notebook |
| Tworzywo produktu | Recyklowany PET 150, metalowe akcesoria, skóra ekologiczna |
| Szerokość | 30 cm |
| Głębokość | 13 cm |
| Wysokość | 46.5 cm |
| Waga | 610 g |
| Kompatybilność notebooka | 16" |
| Zgodne Rozmiary Notebooków | 15" - 16" / 38.1 cm - 40.6 cm |
| Dodatkowe przegrody | Ukryta kieszeń tylna, 4 x kieszeń na suwak, kieszeń wewnętrzna na zamek błyskawiczny |
| Cechy | Wodoodporny, wyprodukowano z butelek plastikowych z recyklingu |
| Pasek | Regulowane i wyściełane pasy na ramiona, rączka na górze, pasek do wózka |
| Rodzaj zamknięcia | Podwójny zamek błyskawiczny |
| Pojemność | 15 litrów |
| Kolor | Północ |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona: - dożywotnia |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | TBB65002GL |
| Dane producenta | Targus 1211 N Miller Street Anaheim, Kalifornia 92806 Stany Zjednoczone Telefon: +1 714-765-8000 Strona internetowa: www.targus.com |
| Pomoc techniczna | https://us.targus.com/pages/support?srsltid=AfmBOorFT7SwqZDkakJgp8Y1QqcRH7nqIcXLKFKB0wDjbxI6QJY2Aeo5 |







