315 zł
Cena netto: 256,10 zł
Cena netto: 256,10 zł
SKU: TBB657GL
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Targus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt TARGUS Work Plus dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- City backpack Miast Czarny
- Miejsce na laptopa Przegródka na tablet 40,6 cm (16")
- Kieszeń przednia, Kieszeń boczna
- Pas przytrzymujący wózek Uchwyt(y)
- Zamek błyskawiczny Wentylacja pleców
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Plecak na notebook - EcoSmart |
| Tworzywo produktu | Poliester 300D x 400D |
| Szerokość | 30 cm |
| Głębokość | 13 cm |
| Wysokość | 45.5 cm |
| Waga | 670 g |
| Kompatybilność notebooka | 16" |
| Zgodne Rozmiary Notebooków | 15" - 16" / 38.1 cm - 40.6 cm |
| Dodatkowe przegrody | Przednia kieszeń na suwak, ukryta kieszeń, rozszerzalna kieszeń boczna, detachable pouch, kieszeń wewnętrzna na zamek błyskawiczny, tablet 13" |
| Cechy | Zabezpieczenie przed kradzieżą, blokowany zamek błyskawiczny, wyprodukowano z butelek plastikowych z recyklingu, wyściełany tył |
| Pasek | Rączka na górze, regulowane paski naramienne, pasek do wózka, regulowany pasek na mostek |
| Rodzaj zamknięcia | Magnetyczne zapięcie, podwójny zamek błyskawiczny |
| Wentylacja z Tyłu | Tak |
| Pojemność | 23 litrów |
| Kolor | Czarny |
| Różne | |
| Zgodność z normami | Global Recycle Standard (GRS) |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona: - dożywotnia |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | TBB657GL |
| Dane producenta | Targus 1211 N Miller Street Anaheim, Kalifornia 92806 Stany Zjednoczone Telefon: +1 714-765-8000 Strona internetowa: www.targus.com |
| Pomoc techniczna | https://us.targus.com/pages/support?srsltid=AfmBOorFT7SwqZDkakJgp8Y1QqcRH7nqIcXLKFKB0wDjbxI6QJY2Aeo5 |







