154 zł
Cena netto: 125,20 zł
Cena netto: 125,20 zł
SKU: NTO-2237
Dostępność: ostatnie sztuki
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Natec
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt NATEC Kudu Plus dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Plecak na laptopa Natec Kudu plus łączy w sobie funkcjonalność i styl, dzięki czemu nadaje się do codziennego użytku. Dzięki odpornej na warunki atmosferyczne konstrukcji plecak ten zapewnia ochronę cennych przedmiotów przed czynnikami zewnętrznymi. Jego bryzgoszczelna powierzchnia zewnętrzna współgra z wentylowanym panelem tylnym, który zwiększa komfort podczas transportu. Zaprojektowany z myślą o wygodzie, posiada zamykane kółka, dzięki czemu idealnie nadaje się do podróży. Dzięki wielu przegródkom do uporządkowanego przechowywania plecak Kudu plus pomieści dokumenty, telefon komórkowy i akcesoria do notebooka, zapewniając jednocześnie miejsce na tablet. Ergonomiczny uchwyt i zamknięcie na zamek błyskawiczny zapewniają łatwość użytkowania, a wytrzymały materiał poliestrowy 1680D i miękka wyściółka z pianki zapewniają trwałość i komfort. Plecak ten, odpowiedni dla notebooków o przekątnej do 15,6 cala, jest praktycznym rozwiązaniem dla wszystkich osób będących w ciągłym ruchu. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Plecak na notebook |
| Tworzywo produktu | Miękka pianka wyściełająca, poliester 1680D |
| Zawartość opakowania | Organizator |
| Szerokość | 30 cm |
| Głębokość | 14 cm |
| Wysokość | 42 cm |
| Waga | 850 g |
| Kompatybilność notebooka | 15.6" |
| Wymiary Zgodnego Notebooka | 380 cm x 28 cm x 4 cm |
| Dodatkowe przegrody | Dokumenty, akcesoria do notebooka, akcesoria mobilne, tablet |
| Cechy | Ergonomiczny, pogodoodporny, produkt bryzgoszczelny, wentylowany tylny panel, Lockable Trolley System, uchwyt |
| Rodzaj zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Ilość kieszeni | 2 |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona: - 2 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | NTO-2237 |
| Dane producenta | Nazwa firmy: Impakt S.A. Adres: ul. Stanisława Lema 16, 62-050 Mosina, Polska KRS: 0000585900 Strona internetowa: natec-zone.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Nazwa firmy: Impakt S.A. Adres: ul. Stanisława Lema 16, 62-050 Mosina, Polska KRS: 0000585900 Strona internetowa: natec-zone.com |
| Pomoc techniczna | https://pl.natec-zone.com/wsparcie |







