163 zł
Cena netto: 132,52 zł
Cena netto: 132,52 zł
SKU: CN600GL
Dostępność: średnia
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Targus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt TARGUS Classic 16inch dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Plecak 40,6 cm (16") Czarny
- Poli(tereftalan etylenu) (PET)
- Kompatybilność marki: Dowolna marka
- Kieszeń na akcesoria Kieszeń przednia, Kieszeń boczna
- Uchwyty do przenoszenia Pasek na ramię
- Odporny na uderzenia
- 690 g
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Plecak na notebook |
| Szerokość | 31 cm |
| Głębokość | 17.5 cm |
| Wysokość | 45.5 cm |
| Waga | 690 g |
| Kompatybilność notebooka | 16" |
| Zgodne Rozmiary Notebooków | 15" - 16" / 38.1 cm - 40.6 cm |
| Dodatkowe przegrody | Kieszeń boczna na zamek błyskawiczny, boczna kieszeń na butelkę, kieszenie przednie na zamek |
| Cechy | Wyściełany tył, pasek na ramię watowany, wyprodukowano z butelek plastikowych z recyklingu, podstawa wodoodporna |
| Pasek | Rączka na górze, regulowane paski naramienne, pasek do wózka, regulowany pasek na mostek |
| Rodzaj zamknięcia | Podwójny zamek błyskawiczny |
| Pojemność | 25 litrów |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona: - dożywotnia |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | CN600GL |
| Dane producenta | Targus 1211 N Miller Street Anaheim, Kalifornia 92806 Stany Zjednoczone Telefon: +1 714-765-8000 Strona internetowa: www.targus.com |
| Pomoc techniczna | https://us.targus.com/pages/support?srsltid=AfmBOorFT7SwqZDkakJgp8Y1QqcRH7nqIcXLKFKB0wDjbxI6QJY2Aeo5 |







