101 zł
Cena netto: 82,11 zł
Cena netto: 82,11 zł
SKU: TRATOR47408
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: TRACER
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt TRACER Kabinowy plecak dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Plecak na laptopa Tracer SQUARD 1 został zaprojektowany z myślą o wygodzie i ochronie laptopa oraz rzeczy osobistych. Ten plecak kabinowy jest wykonany z wytrzymałego poliestru, co zapewnia mu długą żywotność i odporność na działanie czynników atmosferycznych. Jest wodoodporny i odporny na warunki atmosferyczne, dzięki czemu idealnie nadaje się do podróży i codziennych dojazdów do pracy, a wewnętrzne kieszenie organizacyjne pomagają utrzymać porządek wśród wszystkich niezbędnych przedmiotów. Dzięki pojemnemu wnętrzu, które pomieści laptopy o przekątnej 15,6 cala, plecak SQUARD 1 oferuje również wiele opcji przenoszenia. Ciesz się łatwością transportu dzięki wyściełanym paskom na ramię, bocznej rączce do przenoszenia i górnej rączce do przenoszenia. Funkcja przechodzenia przez wózek poprawia komfort podróży, umożliwiając nasunięcie plecaka na rączkę walizki, co zapewnia płynną podróż. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Plecak na notebook |
| Tworzywo produktu | Poliester |
| Szerokość | 30 cm |
| Wysokość | 40 cm |
| Regulowana głębokość | 10-20 cm |
| Kompatybilność notebooka | 15.6" |
| Dodatkowe przegrody | Kieszenie wewnętrzne organizera |
| Cechy | Nieprzemakalna, przejście na wózek, odporność na wilgoć, bagaż kabinowy, wewnętrzny bezpieczny pasek |
| Pasek | Rączka z boku, górny uchwyt do noszenia, paski na ramiona z podkładkami |
| Rodzaj zamknięcia | Suwak dwustronny |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona: - 2 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | TRATOR47408 |
| Pomoc techniczna | https://www.tracer.pl/wsparcie |






