103 zł
Cena netto: 83,74 zł
Cena netto: 83,74 zł
SKU: TRATOR47378
Dostępność: mała
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: TRACER
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt TRACER Plecak 15.6inch dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Plecak Tracer Packer został zaprojektowany z myślą o osobach, które potrzebują niezawodnego i funkcjonalnego plecaka do przenoszenia notebooka. Dzięki pojemności 25 litrów jest wystarczająco przestronny, aby pomieścić notebooka o przekątnej ekranu do 15,6 cala, zapewniając wszystko, czego potrzebujesz do codziennych dojazdów do pracy lub podróży. Plecak ten posiada wyściełany tył i wyściełaną komorę na notebooka, zapewniając komfort i ochronę dla Twoich urządzeń. Wodoodporny materiał i wzmocnione dno sprawiają, że nadaje się on do różnych warunków pogodowych, a boczne paski kompresyjne i regulowany pasek na ramię zapewniają łatwe przenoszenie. Liczne przegródki, w tym wewnętrzne kieszenie zapinane na zamek błyskawiczny i kieszenie na butelki z wodą, pozwalają na uporządkowane przechowywanie niezbędnych przedmiotów. Niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, szkoły, czy na wyprawę na świeżym powietrzu, plecak Tracer Packer łączy w sobie trwałość i wygodę. Jego rękaw na wózek zwiększa funkcjonalność, umożliwiając płynne podróżowanie wraz z bagażem. Zabezpiecz swoje rzeczy dzięki niezawodnemu zamknięciu w postaci dwukierunkowego zamka błyskawicznego, dzięki czemu ten plecak jest praktycznym dodatkiem do codziennego użytku. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Plecak na notebook |
| Tworzywo produktu | Poliester |
| Szerokość | 34 cm |
| Głębokość | 16 cm |
| Wysokość | 47 cm |
| Kompatybilność notebooka | 15.6" |
| Dodatkowe przegrody | Kieszeń wewnętrzna zapinana na zamek, 2 kieszenie na butelkę z wodą, przednia kieszeń z siateczką |
| Cechy | Nieprzemakalna, wzmocnione dno, wyściełany tył, przegroda na notebooka watowana |
| Pasek | Regulowany pasek na ramię, boczne paski ściągające, plecak na walizkę na kółkach |
| Rodzaj zamknięcia | Suwak dwustronny |
| Pojemność | 25 litrów |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona: - 2 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | TRATOR47378 |
| Pomoc techniczna | https://www.tracer.pl/wsparcie |






