32 zł
Cena netto: 26,02 zł
Cena netto: 26,02 zł
SKU: TRATOR47242
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: TRACER
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt TRACER Organizer podr dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Szerokość | 27 cm |
| Głębokość | 3 cm |
| Wysokość | 19 cm |
| Materiał | Poliester |
| Futerał | |
| Typ | Torebka na rzeczy |
| Ochrona | Zabezpieczenie przed uderzeniem, odporny na wilgoć |
| Pasek | Elastyczne pętle |
| Rodzaj zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Dodatkowe przegrody | Dokumenty, zewnętrzna kieszeń na zamek błyskawiczny, kieszeń wewnętrzna zapinana na zamek, rysik, mysz |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | 2 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | TRATOR47242 |
| Pomoc techniczna | https://www.tracer.pl/wsparcie |






