249 zł
Cena netto: 202,44 zł
Cena netto: 202,44 zł
SKU: TBB649GL
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Targus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt TARGUS 15-16 Terra dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Plecak 40,6 cm (16") Czarny
- Plastik, Poliester
- Kompatybilność marki: Dowolna marka
- Kieszeń na długopis, Kieszeń na tablet Kieszeń boczna
- Uchwyty do przenoszenia Pasek na ramię
- 730 g
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Plecak na notebook |
| Tworzywo produktu | Poliester 100% |
| Szerokość | 30.5 cm |
| Głębokość | 13 cm |
| Wysokość | 48 cm |
| Waga | 730 g |
| Kompatybilność notebooka | 16" |
| Zgodne Rozmiary Notebooków | 15" - 16" / 38.1 cm - 40.6 cm |
| Dodatkowe przegrody | Ukryta kieszeń lędźwiowa, kieszenie boczne |
| Cechy | System mocowania kasku, Slot na kartę, pokrycie przeciwdeszczowe, suwaki antykradzieżowe |
| Pasek | Górny uchwyt do noszenia, regulowane i wyściełane pasy na ramiona, pasek do wózka |
| Rodzaj zamknięcia | Podwójny zamek błyskawiczny |
| Wentylacja z Tyłu | Tak |
| Typ z Wentylacją z Tyłu | Siatka |
| Materiał podszewki | Plastik z odzysku |
| Pojemność | 23 litrów |
| Kolor | Czarny |
| Różne | |
| Zgodność z normami | Global Recycle Standard (GRS) |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona: - dożywotnia |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | TBB649GL |
| Dane producenta | Targus 1211 N Miller Street Anaheim, Kalifornia 92806 Stany Zjednoczone Telefon: +1 714-765-8000 Strona internetowa: www.targus.com |
| Pomoc techniczna | https://us.targus.com/pages/support?srsltid=AfmBOorFT7SwqZDkakJgp8Y1QqcRH7nqIcXLKFKB0wDjbxI6QJY2Aeo5 |







