350 zł
Cena netto: 284,55 zł
Cena netto: 284,55 zł
SKU: TBB652GL
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Targus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt TARGUS Commuter Backpack dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 16 l City backpack Miast Czarny
- Poliester
- Miejsce na laptopa 40,6 cm (16")
- Port USB Pasek na ramię Pas przytrzymujący wózek Uchwyt(y) Uchwyty do przenoszenia
- Zamek błyskawiczny
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Plecak na notebook |
| Tworzywo produktu | Poliester |
| Szerokość | 30 cm |
| Głębokość | 11.5 cm |
| Wysokość | 45 cm |
| Waga | 860 g |
| Kompatybilność notebooka | 16" |
| Zgodne Rozmiary Notebooków | 15" - 16" / 38.1 cm - 40.6 cm |
| Dodatkowe przegrody | Przednia kieszeń na suwak, ukryta kieszeń tylna |
| Cechy | Zamykana przegroda na notebooka, rozszerzalna przegroda główna, podkładka dla wsparcia bioder, elementy odblaskowe, wyściełany tył, złącze USB-C, wyprodukowano z butelek plastikowych z recyklingu |
| Pasek | Rączka na górze, regulowane paski naramienne, pasek do wózka, regulowany pasek na mostek |
| Rodzaj zamknięcia | Podwójny zamek błyskawiczny |
| Wentylacja z Tyłu | Tak |
| Typ z Wentylacją z Tyłu | Siatka |
| Pojemność | 20 litrów |
| Kolor | Czarny |
| Różne | |
| Zgodność z normami | Global Recycle Standard (GRS) |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona: - dożywotnia |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | TBB652GL |
| Dane producenta | Targus 1211 N Miller Street Anaheim, Kalifornia 92806 Stany Zjednoczone Telefon: +1 714-765-8000 Strona internetowa: www.targus.com |
| Pomoc techniczna | https://us.targus.com/pages/support?srsltid=AfmBOorFT7SwqZDkakJgp8Y1QqcRH7nqIcXLKFKB0wDjbxI6QJY2Aeo5 |







