182 zł
Cena netto: 147,97 zł
Cena netto: 147,97 zł
SKU: TBB653GL
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Targus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt TARGUS 15.6 Octave dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- City backpack Miast Czarny
- Poliester
- Unisex
- Miejsce na laptopa 40,6 cm (16")
- Ilość przegród/komór: 2
- Kieszeń przednia, Kieszeń boczna Kieszeń na akcesoria
- Pasek na ramię Uchwyt(y) Uchwyty do przenoszenia
- Zamek błyskawiczny
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Plecak na notebook |
| Tworzywo produktu | Poliester 600D |
| Szerokość | 37.4 cm |
| Głębokość | 7 cm |
| Wysokość | 44.9 cm |
| Waga | 550 g |
| Kompatybilność notebooka | 16" |
| Zgodne Rozmiary Notebooków | 15" - 16" / 38.1 cm - 40.6 cm |
| Dodatkowe przegrody | 2 x przednia kieszeń na rzeczy, wtórna przegroda z wbudowanym stanowiskiem roboczym, 2 kieszenie na butelkę z wodą |
| Cechy | Wyściełany tył, elementy odblaskowe, przegroda na notebooka watowana, otwór do przełożenia kabli |
| Pasek | Rączka na górze, paski na ramiona z podkładkami |
| Rodzaj zamknięcia | Zamek błyskawiczny, podwójny zamek błyskawiczny |
| Wentylacja z Tyłu | Tak |
| Typ z Wentylacją z Tyłu | Siatka |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona: - dożywotnia |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | TBB653GL |
| Dane producenta | Targus 1211 N Miller Street Anaheim, Kalifornia 92806 Stany Zjednoczone Telefon: +1 714-765-8000 Strona internetowa: www.targus.com |
| Pomoc techniczna | https://us.targus.com/pages/support?srsltid=AfmBOorFT7SwqZDkakJgp8Y1QqcRH7nqIcXLKFKB0wDjbxI6QJY2Aeo5 |







