134 zł
Cena netto: 108,94 zł
Cena netto: 108,94 zł
SKU: GX41K68624
Dostępność: średnia
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Lenovo
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Etui LENOVO Yoga dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Etui kieszeniowe 36,8 cm (14.5") Szary
- Poli(tereftalan etylenu) (PET), Poliuretan
- Kompatybilność marki: Lenovo
- 248 g
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Pokrowiec na notebook |
| Tworzywo produktu | Poliuretan, wysoce odporne materiały z recyklingu (RPET) |
| Szerokość | 27.1 cm |
| Głębokość | 0.58 cm |
| Wysokość | 36 cm |
| Waga | 248 g |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga | 27.1 cm x 0.58 cm x 36 cm / 268 g |
| Kompatybilność notebooka | 14.5" |
| Wymiary Zgodnego Notebooka | 23.1 cm x 32.8 cm x 1.86 cm |
| Cechy | Zamknięcie magnetyczne |
| Rodzaj zamknięcia | Zapięcie z klapką |
| Kolor | Szary |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona: wymiana - 1 rok |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | GX41K68624 |
| Dane producenta | Lenovo 18001 Development Drive Morrisville, NC 27560 USA +1 (855) 253-6686 |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa info_pl@lenovo.com |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl |







