160 zł
Cena netto: 130,08 zł
Cena netto: 130,08 zł
SKU: GX41M53146
Dostępność: ostatnie sztuki
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Lenovo
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Plecak LENOVO Legion dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Plecak 40,6 cm (16") Szary
- Poliester
- Kompatybilność marki: Uniwersalne
- Pasek na ramię
- 850 g
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Plecak na notebook |
| Tworzywo produktu | Poliester pokryty poliuretanem, skóra powlekana PU |
| Szerokość | 25.5 cm |
| Głębokość | 12.5 cm |
| Wysokość | 46 cm |
| Waga | 850 g |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga | 25.5 cm x 12.5 cm x 46 cm / 880 g |
| Kompatybilność notebooka | 16" |
| Wymiary Zgodnego Notebooka | 37 cm x 27 cm x 3.7 cm |
| Dodatkowe przegrody | 2 x kieszenie na dokumenty, przegroda na laptopa z wyściółką |
| Cechy | Wodoodporny, system magnetyczny fidlock, dno antywstrząsowe EUDE-FOAM, ochrona przed upuszczeniem, produkt bryzgoszczelny |
| Pasek | Pas bagażu, pasek do wózka, wentylowane paski na ramiona, uchwyt ręczny |
| Rodzaj zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Pojemność | 18 litrów |
| Kolor | Szary |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona: - 1 rok |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | GX41M53146 |
| Dane producenta | Lenovo 18001 Development Drive Morrisville, NC 27560 USA +1 (855) 253-6686 |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa info_pl@lenovo.com |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl |







