96 zł
Cena netto: 78,05 zł
Cena netto: 78,05 zł
SKU: GX41H71241
Dostępność: ostatnie sztuki
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Lenovo
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Plecak LENOVO IdeaPad dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Plecak Lenovo IdeaPad Gaming Modern to idealny towarzysz Twoich gamingowych przygód. Zaprojektowany specjalnie dla graczy plecak łączy w sobie funkcjonalność i styl. Wykonany z poliestru pochodzącego z recyklingu, wspiera zrównoważony rozwój środowiska i oferuje trwałe rozwiązanie do przenoszenia sprzętu do gier. Jego wodoodporność zapewnia dodatkową warstwę ochrony przed żywiołami, zapewniając, że urządzenia pozostaną bezpieczne i suche. Plecak jest wyposażony w uchwyt na butelkę z wodą, który zapewnia nawodnienie podczas długich sesji grania lub dojazdów do pracy. Dodatkowo, funkcja paska bagażowego pozwala na łatwe przymocowanie do przewożonego bagażu, dzięki czemu podróżowanie jest bezproblemowe. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na konwent gamingowy, czy na zwykłe spotkanie, Lenovo IdeaPad Gaming Modern Backpack jest idealnym towarzyszem podróży. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Plecak na notebook |
| Tworzywo produktu | Poliester z recyklingu |
| Szerokość | 31 cm |
| Głębokość | 12 cm |
| Wysokość | 48.5 cm |
| Waga | 740 g |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga | 31 cm x 12 cm x 48.5 cm / 740 g |
| Wymiary Zgodnego Notebooka | 40.2 cm x 28.125 cm x 1.99 cm |
| Dodatkowe przegrody | Woda |
| Cechy | Wodoodporny, uchwyt na bidon, przegroda na notebooka watowana |
| Pasek | Pas bagażu |
| Rodzaj zamknięcia | Zamknięcie ze sprzączką |
| Kolor | Biały |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona: wymiana - 1 rok |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | GX41H71241 |
| Dane producenta | Lenovo 18001 Development Drive Morrisville, NC 27560 USA +1 (855) 253-6686 |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa info_pl@lenovo.com |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl |







