134 zł
Cena netto: 108,94 zł
Cena netto: 108,94 zł
SKU: GX41K68627
Dostępność: średnia
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Lenovo
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Etui LENOVO Yoga dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Etui kieszeniowe 40,6 cm (16") Szary
- Poli(tereftalan etylenu) (PET), Poliuretan
- Kompatybilność marki: Lenovo
- 286 g
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Pokrowiec na notebook |
| Tworzywo produktu | Polietylen tereftalanu (PET), poliuretan |
| Szerokość | 39 cm |
| Głębokość | 0.58 cm |
| Wysokość | 29 cm |
| Waga | 286 g |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga | 39 cm x 29 cm x 0.58 cm / 306 g |
| Kompatybilność notebooka | 16" |
| Wymiary Zgodnego Notebooka | 35.6 cm x 24.7 cm x 1.99 cm |
| Dodatkowe przegrody | Kieszeń na akcesoria |
| Cechy | Materiały z recyklingu, klapka z zamknięciem na magnes |
| Rodzaj zamknięcia | Zapięcie magnetyczne |
| Kolor | Szary |
| Różne | |
| Cechy | Lekki, pochłanianie wstrząsów |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona: - 1 rok |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | GX41K68627 |
| Dane producenta | Lenovo 18001 Development Drive Morrisville, NC 27560 USA +1 (855) 253-6686 |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa info_pl@lenovo.com |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl |







