209 zł
Cena netto: 169,92 zł
Cena netto: 169,92 zł
SKU: 440370
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Manhattan
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt MANHATTAN Rome Travel dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Plecak 43,9 cm (17.3") Szary
- Poliester
- Kompatybilność marki: Uniwersalne
- Przegródka na tablet
- Uchwyty do przenoszenia Pasek na ramię
- 1,2 kg
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Plecak na notebook |
| Tworzywo produktu | Poliester |
| Szerokość | 31.8 cm |
| Głębokość | 22.9 cm |
| Wysokość | 47 cm |
| Waga | 1.2 kg |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga | 1.25 kg |
| Kompatybilność notebooka | 17.3" |
| Wymiary Zgodnego Notebooka | 42.7 cm x 27.5 cm x 4 cm |
| Dodatkowe przegrody | Wsuwka tabletu 11", kieszeń boczna na zamek błyskawiczny, przednia kieszeń na suwak |
| Cechy | Otwarcie typu małż, powłoka wodoodporna, spód wyściełany, 3 x wymienne etui miękkie typu małża |
| Pasek | Rączka na górze, rączka z boku, paski do noszenia na ramieniu chowane, pas bagażu |
| Rodzaj zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Materiał podszewki | Poliester 210D |
| Pojemność | 40 litrów |
| Kolor | Jasnoszary |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona: - 3 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 440370 |
| Dane producenta | Manhattan Computer Products Petaluma, CA 94952 USA Telefon: +1 707-765-8000 E-mail: info@manhattanproducts.com Strona internetowa: manhattanproducts.us |
| Pomoc techniczna | https://www.manh.com/support-and-services/customer-support |







