99 zł
Cena netto: 80,49 zł
Cena netto: 80,49 zł
SKU: GP.BAG11.027
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Acer
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt ACER Predator 15.6inch dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Plecak na notebook |
| Tworzywo produktu | Poliester |
| Szerokość | 39 cm |
| Głębokość | 30 cm |
| Wysokość | 3.86 cm |
| Waga | 1.32 kg |
| Kompatybilność notebooka | 15" |
| Dodatkowe przegrody | Ukryta przegroda |
| Cechy | Klamry metalowe, repelent wodny, odblaskowe paski, panel tylny |
| Pasek | Wyłożony pasek na ramię |
| Materiał podszewki | Metaliczne logo |
| Kolor | Ciemnozielony |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | GP.BAG11.027 |
| Dane producenta | ACER Computer GmbH Kornkamp 4 22926 AHRENSBURG, DE https://www.acer.com/us-en/about/contacts |
| Podmiot odpowiedzialny | Acer Poland Sp. z o.o. Graniczna 8D/E 54-610 Wrocław 022 209 89 88 contact.pl@acer.com |
| Pomoc techniczna | https://www.acer.com/pl-pl/support |







