101 zł
Cena netto: 82,11 zł
Cena netto: 82,11 zł
SKU: PX1783E-1NCA
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: DYNABOOK
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt DYNABOOK 16inch Backpack dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Plecak 40,6 cm (16") Czarny
- Skóra, Nylon
- Kompatybilność marki: Dowolna marka
- Uchwyty do przenoszenia Pasek na ramię
| Marketing Description | |
| Plecak Toshiba Advantage Backpack Outdoor zapewnia ochronę laptopa przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi nowoczesnym, młodym i bardzo mobilnym użytkownikom. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Plecak na notebook |
| Tworzywo produktu | Nylon balistyczny 1680D, skóra |
| Szerokość | 32 cm |
| Głębokość | 8 cm |
| Wysokość | 46 cm |
| Kompatybilność notebooka | 16" |
| Kolor | Czarny |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla | Toshiba Satellite C50-A-1LF, C50-B-10P, C50-B-118, C50-B-119, C50-B-11L, C50-B-12L, C50-B-12M, C50-B-131, C50-B-137, C50-B-138, C50-B-139, C50-B-13K, C50-B-13T, C50-B-143, C50-B-14D, C50-B-158, C50-B-159, C50-B-15C, C50-B-16Z, C50D-A-10Z, C50D-A-147, C50D-B-10G, C50D-B-10Q, C50D-B-10V, C50D-B-10X, C50D-B-11E, C50D-B-11N, C50D-B-11X, C50D-B-120, C50D-B-125, C55-A-1U3, C55-A-1UE, C55D-A-15H, L50-B-11Z, L50-B-120, L50-B-124, L50-B-137, L50-B-13D, L50-B-13M, L50-B-14V, L50-B-158, L50-B-159, L50-B-177, L50-B-17C, L50-B-181, L50-B-182, L50-B-18K, L50-B-196, L50-B-19M, L50-B-1C9, L50-B-1CC, L50-B-1D5, L50-B-1D6, L50-B-1D7, L50-B-1D8, L50-B-1DK, L50-B-1DP, L50-B-1DQ, L50-B-1DR, L50-B-1DU, L50-B-1DV, L50-B-1DW, L50-B-1DX, L50-B-1E2, L50-B-1E3, L50-B-1E4, L50-B-1ET, L50-B-1FF, L50-B-1GC, L50-B-1GD, L50-B-1GT, L50-B-1HD, L50-B-1HM, L50-B-1LN, L50-B-1PN, L50-B-1PP, L50-B-1PQ, L50-B-1PR, L50-B-1PV, L50-B-1PW, L50-B-1T7, L50-B-1TD, L50-B-1V2, L50-B-1V5, L50-B-1V9, L50-B-1VC, L50-B-1X5, L50-B-1XU, L50-B-1XZ, L50-B-22W, L50-B-23H, L50-B-23M, L50-B-24G, L50-B-25Q, L50-B-27N, L50-B-2C8, L50-B-2CC, L50-B-2DW, L50-B-2EQ, L50-B-2EV, L50-B-2EX, L50-B-2EZ, L50-B-2F0, L50-B-2F1, L50-B-2F4, L50-B-2FD, L50-B-2FE, L50-B-2FF, L50-B-2FH, L50-B-2G2, L50-B-2G7, L50D-B-10Z, L50D-B-11Q, L50D-B-11V, L50D-B-11W, L50D-B-12G, L50D-B-12Z, L50D-B-13C, L50D-B-13J, L50D-B-13K, L50D-B-13W, L50D-B-146, L50D-B-147, L50D-B-14T, L50D-B-152, L50D-B-15E, L50D-B-15F, L50D-B-15G, L50D-B-15H, L50D-B-15K, L50D-B-15N, L50D-B-15T, L50D-B-15U, L50D-B-160, L50D-B-168, L50D-B-16U, L50D-B-17K, L50D-B-17P, L50D-B-17Q, L50D-B-17R, L50D-B-18V, L50D-B-18W, L50t-B-11G, L50t-B-11J, L50t-B-11R, L50t-B-11V, L50t-B-12W, L50t-B-13E, L850-1VC, M50Dt-A-103, P50-B-108, P50-B-10M, P50-B-10Q, P50-B-10R, P50-B-11L, P50-B-11R, P50t-B-104, P50t-B-10K, P50T-B-11D, S50-B-127, S50-B-12U, S50-B-13J, S50-B-13N, S50D-B-100, S50t-B-10H, Z30-A-177, Z30-A-1CX, Z30-A-1CZ, Z30t-A-10C, Z30t-A-127 |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | PX1783E-1NCA |
| Dane producenta | Dynabook Europe GMBH |
| Podmiot odpowiedzialny | Dynabook Europe GMBH |
| Pomoc techniczna | https://support.dynabook.com/ |







