54 zł
Cena netto: 43,90 zł
Cena netto: 43,90 zł
SKU: PX2011E-1NCA
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: DYNABOOK
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt DYNABOOK Essential Laptop dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Obudowa na messenger 39,6 cm (15.6") Czarny
- Poliester
- Kompatybilność marki: Uniwersalne
- Uchwyty do przenoszenia Pasek na ramię
- 341 g
| Marketing Description | |
| Laptopy stają się głównym narzędziem pracy, edukacji, kreatywności, rozrywki i komunikacji. Torba na laptopa Dynabook to wygodny i niedrogi sposób na przechowywanie, transport i ochronę urządzenia. Lekka i wyposażona w regulowany i odpinany pasek na ramię, ta łatwa do przenoszenia torba posiada również przednią kieszeń na akcesoria. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Szerokość | 40.2 cm |
| Głębokość | 3.5 cm |
| Wysokość | 27.6 cm |
| Waga | 341 g |
| Materiał | Poliester 300D, tkanina wodoodporna |
| Kolor | Czarny |
| Futerał | |
| Typ | Torba na ramię |
| Zalecane użycie | Na laptopa |
| Zgodność Rozmiaru Ekranu | 15.6" |
| Pasek | Wymienny pasek na ramię, regulowany pasek na ramię, górny uchwyt do noszenia |
| Rodzaj zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Dodatkowe przegrody | Przednia kieszeń akcesoriów na zamek błyskawiczny, uchwyt pióra |
| Cechy | Wyściełana przegroda na laptopa, metalowa przywieszka do zamka błyskawicznego |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla | Dynabook Toshiba Portégé X30L-J-19W, X40L-K-104, X40L-K-105, X40L-K-10M, X40L-K-10N, X40L-K-10O Dynabook Toshiba Satellite Pro C40D-B-10E, C40-J-11M, C40-J-11N Dynabook Toshiba Tecra A40-K-15G, A50-K-16E |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | PX2011E-1NCA |
| Dane producenta | Dynabook Europe GMBH |
| Podmiot odpowiedzialny | Dynabook Europe GMBH |
| Pomoc techniczna | https://support.dynabook.com/ |







