144 zł
Cena netto: 117,07 zł
Cena netto: 117,07 zł
SKU: GP.BAG11.02M
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Acer
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt ACER urban backpack dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Plecak na notebook - 3 w 1 |
| Waga | 850 g |
| Kompatybilność notebooka | 17" |
| Zgodne Rozmiary Notebooków | Do 17" / do 43,2 cm |
| Dodatkowe przegrody | Pokrowiec na notebooka |
| Cechy | Wyściełany rękaw |
| Pasek | Wymienny/regulowany pasek na ramię |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona: - 2 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | GP.BAG11.02M |
| Dane producenta | ACER Computer GmbH Kornkamp 4 22926 AHRENSBURG, DE https://www.acer.com/us-en/about/contacts |
| Podmiot odpowiedzialny | Acer Poland Sp. z o.o. Graniczna 8D/E 54-610 Wrocław 022 209 89 88 contact.pl@acer.com |
| Pomoc techniczna | https://www.acer.com/pl-pl/support |







