280 zł
Cena netto: 227,64 zł
Cena netto: 227,64 zł
SKU: GP.BAG11.02L
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Acer
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt ACER Business backpack dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Plecak na notebook |
| Tworzywo produktu | Tkanina, guma |
| Szerokość | 29.5 cm |
| Głębokość | 7 cm |
| Wysokość | 41 cm |
| Waga | 830 g |
| Kompatybilność notebooka | 15.6" |
| Kolor | Czarny |
| Różne | |
| Cechy | Wykończenie antymikrobowe |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | GP.BAG11.02L |
| Dane producenta | ACER Computer GmbH Kornkamp 4 22926 AHRENSBURG, DE https://www.acer.com/us-en/about/contacts |
| Podmiot odpowiedzialny | Acer Poland Sp. z o.o. Graniczna 8D/E 54-610 Wrocław 022 209 89 88 contact.pl@acer.com |
| Pomoc techniczna | https://www.acer.com/pl-pl/support |







