168 zł
Cena netto: 136,59 zł
Cena netto: 136,59 zł
SKU: TBS574GL
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Targus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt TARGUS 14inch Sagano dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Slip case 35,6 cm (14") Czarny, Szary
- Poli(tereftalan etylenu) (PET)
- Kompatybilność marki: Uniwersalne
- Uchwyty do przenoszenia Pasek na ramię
- 390 g
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Teczka do notebooka |
| Tworzywo produktu | RPET 500 |
| Szerokość | 41.5 cm |
| Głębokość | 5 cm |
| Wysokość | 29.5 cm |
| Waga | 390 g |
| Kompatybilność notebooka | 14" |
| Dodatkowe przegrody | Przednia kieszeń na suwak |
| Cechy | Przegroda na notebooka watowana |
| Pasek | Odpinany pasek naramienny, górny uchwyty do noszenia, pasek do wózka |
| Rodzaj zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Kolor | Czarny, szary |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona: - dożywotnia |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | TBS574GL |
| Dane producenta | Targus 1211 N Miller Street Anaheim, Kalifornia 92806 Stany Zjednoczone Telefon: +1 714-765-8000 Strona internetowa: www.targus.com |
| Pomoc techniczna | https://us.targus.com/pages/support?srsltid=AfmBOorFT7SwqZDkakJgp8Y1QqcRH7nqIcXLKFKB0wDjbxI6QJY2Aeo5 |







