96 zł
Cena netto: 78,05 zł
Cena netto: 78,05 zł
SKU: TRATOK46824
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: TRACER
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt TRACER Torba 15.6inch dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Wysokiej jakości torba do laptopa marki Tracer. Ta solidna torba, wykonana z trwałej wysokiej jakości skóry ekologicznej zapewni ochroną Twojego komputera nawet podczas niesprzyjających warunków pogodowych. Estetyczne wzornictwo sprawia, że będzie ona doskonałym dodatkiem do każdej Twojej stylizacji. Idealna zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Teczka do notebooka - skóra PU |
| Tworzywo produktu | Skóra poliuteranowa, poliester |
| Szerokość | 41 cm |
| Głębokość | 2.5 cm |
| Wysokość | 31 cm |
| Waga | 650 g |
| Kompatybilność notebooka | 15.6" |
| Zgodne Rozmiary Notebooków | Do 15,6" / do 39,6 cm |
| Dodatkowe przegrody | Zewnętrzna kieszeń na zamek błyskawiczny |
| Cechy | Odpinany pasek na ramię, przegroda na notebooka watowana, wzmocnione dno |
| Pasek | Górny uchwyty do noszenia, pasek na ramię, pas bagażu |
| Rodzaj zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Materiał podszewki | Poliester, tkanina pluszowa |
| Kolor | Zielony, brązowy |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | TRATOK46824 |
| Pomoc techniczna | https://www.tracer.pl/wsparcie |






