717 zł
Cena netto: 582,93 zł
Cena netto: 582,93 zł
SKU: PX2009E-1NCA
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: DYNABOOK
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt DYNABOOK Rolling Case dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Pokrowiec w typie walizki na naóżkach 39,6 cm (15.6") Czarny
- Poliester
- Kompatybilność marki: Uniwersalne
- Uchwyty do przenoszenia
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Wózek do przenoszenia notebooków |
| Tworzywo produktu | Poliester 600D, poliuretan 600D, uchwyty skórzane |
| Szerokość | 47.7 cm |
| Głębokość | 24.5 cm |
| Wysokość | 37.5 cm |
| Kompatybilność notebooka | 15.6" |
| Wymiary Zgodnego Notebooka | 36.1 cm x 24.4 cm x 1.99 cm |
| Wymiary Rozszerzone | Uchwyt x 74 cm |
| Dodatkowe przegrody | Tablet 10,5" |
| Cechy | Repelent wodny, 2 kółka |
| Pasek | Wysuwany uchwyt górny do noszenia, rączka na górze, wymienny pasek na ramię |
| Rodzaj zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Ilość kieszeni | 4 |
| Pojemność | 20 litrów |
| Kolor | Antracytowa szarość, czarny |
| Różne | |
| Uchwyt teleskopowy / pokrętła | Tak |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla | Dynabook Toshiba Portégé X30L-J-19W, X40L-K-104, X40L-K-105, X40L-K-10M, X40L-K-10N, X40L-K-10O, X50-G-131 Dynabook Toshiba Satellite Pro A50-J-13T, A50-J-15D, A50-J-15E, A50-J-188, A50-J-189, A50-J-18A, A50-J-18B, A50-J-191, A50-J-1B0, C40D-B-10E, C40-J-11M, C40-J-11N, C50-E-11F, C50-H-00H, C50-H-00K, C50-H-013, C50-H-01F, C50-H-01Q, C50-H-02H, C50-H-02J, C50-H-02U, C50-H-115, C50-H-118, C50-H-11O, C50-H-11Z, C50-H-121, C50-H-122, C50-H-125, C50-H-12A, C50-H-12C, C50-H-12D, C50-H-12E, C50-H-12L, C50-H-12N, C50-H-12O, C50-H15250, C50-J, C50-J-100, C50-J-102, C50-J-106, C50-J-10F, C50-J-10G, C50-J-10H, C50-J-10I, C50-J-10J, C50-J-10K, C50-J-10L, C50-J-10R, C50-J-10S, C50-J-110, C50-J-111, C50-J-112, C50-J-113, C50-J-115, C50-J-117, C50-J-118, C50-J-119, C50-J-11A, C50-J-11B, C50-J-11D, C50-J-11I, C50-J-11R, C50-J-11Z, C50-J-128, C50-J-129, C50-J-12A, C50-J-12B, C50-J-12C, C50-J-12D, C50-J-12E, C50-J-12F, C50-J-12H, C50-J-12I, C50-J-12P, C50-J-12T, C50-J15210, C50-J15250, L50-G-137, L50-G-1CM, L50-G-1GG, L50-G-1JX, L50-G-1KU, L50-J-104, L50-J-106, L50-J-107, L50-J-10A, L50-J-10B, L50-J-10C, L50-J-10D, L50-J-10S, L50-J-10Y, L50-J-10Z, L50-J-110, L50-J-11B, L50-J-11C, L50-J-11I, L50-J-11V, L50-J-11Y Dynabook Toshiba Tecra A40-K-15G, A50-EC-1JU, A50-EC-1R2, A50-EC-1RG, A50-J, A50-J-11X, A50-J-120, A50-J-121, A50-J-122, A50-J-123, A50-J-127, A50-J-128, A50-J-12J, A50-J-12K, A50-J-12L, A50-J-12M, A50-J-12S, A50-J-130, A50-J-13K, A50-J-13L, A50-J-13M, A50-J-13U, A50-J-13W, A50-J-13Y, A50-J-14D, A50-J-14E, A50-J-14H, A50-J-151, A50-J1510, A50-J1511, A50-J1515, A50-J1518, A50-J1530, A50-J1531, A50-J1538, A50-J-159, A50-J-16B, A50-J-16G, A50-J-16H, A50-J-16I, A50-J-16N, A50-J-17E, A50-J-17F, A50-J-17G, A50-J-17H, A50-J-17Z, A50-J-18W, A50-J-18Z, A50-J-193, A50-J-194, A50-J-195, A50-J-19Y, A50-J-1A2, A50-J-1BI, A50-J-1BJ, A50-J-1CA, A50-J-1CN, A50-J-1CO, A50-J-1CR, A50-J-1CS, A50-J-1CT, A50-J-1DC, A50-J-1DR, A50-J-1IJ |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | PX2009E-1NCA |
| Dane producenta | Dynabook Europe GMBH |
| Podmiot odpowiedzialny | Dynabook Europe GMBH |
| Pomoc techniczna | https://support.dynabook.com/ |







