140 zł
Cena netto: 113,82 zł
Cena netto: 113,82 zł
SKU: PX2008E-1NCA
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: DYNABOOK
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt DYNABOOK Protective Case dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Obudowa na messenger Antracyt, Czarny, Szary
- Poliester
- Kompatybilność marki: Uniwersalne
- Uchwyty do przenoszenia
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Teczka do notebooka |
| Tworzywo produktu | Poliester 600D, poliuretan 600D |
| Szerokość | 34 cm |
| Głębokość | 3.5 cm |
| Wysokość | 25 cm |
| Wymiary Zgodnego Notebooka | 31.6 cm x 22.7 cm x 1.99 cm |
| Dodatkowe przegrody | Kieszeń na akcesoria |
| Cechy | Repelent wodny, przegroda na notebooka watowana |
| Pasek | Górny uchwyty do noszenia |
| Rodzaj zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Ilość kieszeni | 2 |
| Kolor | Antracytowa szarość, czarny |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla | Dynabook Toshiba Portégé A30-C-1VF, A30-C-1VJ, A30-E, A30-E-102, A30-E-10N, A30-E-127, A30-E-128, A30-E-12F, A30-E-12Z, A30-E-130, A30-E-131, A30-E1322, A30-E-140, A30-E-143, A30-E-14N, A30-E-14P, A30-E-14Q, A30-E-14R, A30-E-150, A30-E-15G, A30-E-15H, A30-E-15M, A30-E-15T, A30-E-15U, A30-E-15V, A30-E-161, A30-E-16D, A30-E-16G, A30-E-16H, A30-E-173, A30-E-174, A30-E-17P, A30-E-17Q, A30-E-17R, A30-E-189, A30-E-18E, A30-E-193, A30-E-194, A30-E-1CD, A30-E-1CE, A30-E-1CJ, A30-E-1CU, A30-E-1DH, A30-E-1DR, A30-E-1E4, A30-E-1JC, X30-E-121, X30-E-12F, X30-E-130, X30-E-132, X30-E1320, X30-E1322, X30-E1324, X30-E1326, X30-E-13G, X30-E-146, X30-E-14F, X30-E-14L, X30-E-14N, X30-E-15J, X30-E-160, X30-E-161, X30-E-16J, X30-E-16L, X30-E-17D, X30-E-17F, X30-E-17G, X30-E-17M, X30-E-18W, X30-E-19H, X30-E-19R, X30-E-19U, X30-E-19V, X30-E-19Z, X30-E-1CL, X30-E-1CM, X30-E-1DD, X30-E-1DF, X30-E-1DX, X30-E-1E0, X30-E-1EC, X30-E-1F7, X30-E-1G4, X30-E-1G5, X30-E-1G6, X30-E-1G7, X30-E-1G8, X30-E-1GF, X30-E-1GJ, X30-E-1GM, X30-E-1GQ, X30-E-1GR, X30-E-1GT, X30-E-1GU, X30-E-1GV, X30-E-1GZ, X30-E-1H3, X30-E-1H4, X30-E-1H5, X30-E-1H6, X30-E-1H7, X30-E-1H8, X30-E-1HC, X30-E-1HE, X30-E-1HF, X30-E-1HJ, X30-E-1HL, X30-E-1HM, X30-E-1HN, X30-E-1HQ, X30-E-1HR, X30-E-1HT, X30-E-1HW, X30-E-1HX, X30-E-1HZ, X30-E-1J1, X30-E-1J2, X30-E-1J3, X30-E-1J4, X30-E-1J6, X30-E-1J7, X30-E-1JL, X30-E-1JM, X30-E-1K3, X30-E-1K5, X30-E-1KD, X30-E-1KK, X30L-G, X30L-G-10H, X30L-G-10J, X30L-G-10P, X30L-G-10Z, X30L-G-115, X30L-G-118, X30L-G-11E, X30L-G-11H, X30L-G-11J, X30L-G-11L, X30L-G-11M, X30L-G-11R, X30L-G-11Z, X30L-G-12G, X30L-G-12H, X30L-G-12R, X30L-G-12T, X30L-G-12U, X30L-G-133, X30L-G1331, X30L-G-1332, Z30-C-14K, Z30-C-19L, Z30-C-1HH, Z30-C-1K6, Z30-C-1KK, Z30-C-1MD, Z30-E-11N, Z30-E-11R, Z30-E-12M, Z30-E-12P, Z30-E-13L, Z30-E-14R, Z30-E-14T, Z30-E-15L, Z30-E-15Q, Z30-E-15X, Z30-E-15Z, Z30-E-16G, Z30-E-172, Z30-E-174 Dynabook Toshiba Satellite Pro C30-K-10Q |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | PX2008E-1NCA |
| Dane producenta | Dynabook Europe GMBH |
| Podmiot odpowiedzialny | Dynabook Europe GMBH |
| Pomoc techniczna | https://support.dynabook.com/ |







