4081 zł
Cena netto: 3 317,89 zł
Cena netto: 3 317,89 zł
SKU: 50P32AA
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: HP Inc.
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt HP Prelude 15.6 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Zabezpiecz swój przenośny komputer i miej zawsze wolne ręce podczas podróżowania dzięki wytrzymałemu plecakowi HP Prelude 15,6 – teraz w nowej wersji kolorystycznej ze stylowym szarym wnętrzem. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Plecak na notebook |
| Szerokość | 41 cm |
| Głębokość | 28.6 cm |
| Wysokość | 9 cm |
| Waga | 490 g |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga | 520 g |
| Kompatybilność notebooka | 15.6" |
| Dodatkowe przegrody | Telefon komórkowy, długopisy |
| Pasek | Paski do plecaka, rączka na górze |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona: - 1 rok |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla | OMEN by HP Laptop 15-ek0302ng, 15-en1015no Victus by HP Laptop 15-fa0001nq, 15-fa0002nq, 15-fa0004nq, 15-fa0008nq, 15-fa0022nq, 15-fb0000nm, 15-fb0012ns, 15-fb0026nm, 15-fb0136nf HP Chromebook 14a-na0214ng, 14a-na0220ng, 14a-na1006ns, 14b-na0017ns, 14b-na0350ng, 14-ca064dx HP Chromebook x360 14a-ca0009na, 14b-cb0002na, 14c-ca0215ng HP Elite Mobile Thin Client mt645 G7 HP EliteBook 830 G6 HP ENVY Laptop 13-ba1001ca, 13-ba1010ca, 13-ba1020ca, 13-ba1047wm, 13-ba1050ca, 13-ba1053cl, 13-ba1060ca, 13-ba1063cl, 13-ba1088ca, 13-ba1093cl, 13-ba1095cl, 13-ba1125od, 14-eb0000sa, 14-eb0003na, 14-eb0003sa, 14-eb0008ca, 14-eb0010nr, 14-eb0047nr, 14-eb0049nr, 14-eb1010ca, 14-eb1010nr, 14-eb1035nr, 15-ep0001dx, 15-ep0008ca, 15-ep0025cl, 15-ep0035cl, 15-ep0061nr, 15-ep1010nr, 15-ep1013dx, 15-ep1020nr, 15-ep1035nr, 15-ep1055cl, 15-ep1061nr, 15-ep1065cl HP ENVY x360 Laptop 13-ay0011nk, 13-ay0156ng, 13-bd0013nc, 13-bd0018na, 13-bd0019nn, 13m-bd1033dx, 15-ee1002no HP Fortis 11 G9 Q Chromebook HP Laptop 14-cf2010ca, 14-cf2020ca, 14-cf2030ca, 14-cf2040ca, 14-cf2050ca, 14-dk0028wm, 14-dk0072nr, 14-dk0077nr, 14-dk0078nr, 14-dk1008ca, 14-dk1013dx, 14-dk1018ca, 14-dk1020nr, 14-dk1028ca, 14-dk1030ca, 14-dk1032wm, 14-dk1035wm, 14-dk1039ms, 14-dk1046nr, 15-dw4030nm, 15-gw0008ca, 15-gw0010wm, 15-gw0018ca, 15-gw0021nr, 15-gw0028ca, 15-gw0052cl, 15-gw0094nr, 15-gw0122od, 15-gw0123od, 15-gw0124od, 15-gw0194nr, 15s-fq2122nl, 15s-fq5025nl HP Pavilion Aero Laptop 13-be0033na HP Pavilion Gaming Laptop 15-dk2097nr, 15-ec2156ng, 15-ec2700nc HP Pavilion x360 Laptop 14-dw0003nc, 14-dy0005nk, 14-dy1011nb, 14-ek0005nm, 14-ek1006nb, 15-er0133ng, 15-er0200ng, 15-er0225od, 15-er1003nm HP Pro Mobile Thin Client mt440 G3 HP ProBook 440 G7 Education Edition Notebook, 440 G7 Notebook HP Spectre x360 Laptop 13-aw2001nk HP ZBook Firefly 14 G9 Mobile Workstation HP ZBook Fury 16 G10 Mobile Workstation, 16 G9 Mobile Workstation |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 50P32AA |
| Dane producenta | HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 Stany Zjednoczone Telefon: +1 650-857-1501 |
| Podmiot odpowiedzialny | HP Inc. Polska Sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska Telefon: +48 22 50 20 670 |
| Pomoc techniczna | https://support.hp.com/pl-pl |






