4081 zł
Cena netto: 3 317,89 zł
Cena netto: 3 317,89 zł
SKU: 50P31AA
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: HP Inc.
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt HP Prelude 15.6 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Przenoś sprzęt w stylowej i wytrzymałej torbie na laptopa, z nylonową tkaniną i wyściełaną przegrodą na laptop. Torba HP Prelude jest wyposażona w wygodne uchwyty lub pasek noszony na krzyż, dzięki czemu możesz ją nosić tak, jak chcesz. Kolorowy akcent na suwaku z pewnością rozjaśni Twój dzień za każdym razem, gdy będziesz otwierać torbę. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Teczka do notebooka |
| Tworzywo produktu | Tkanima 300D cross-dyed, siatka przewiewna 180G, poliester 210D, tkanina nylonowa |
| Szerokość | 40 cm |
| Głębokość | 6 cm |
| Wysokość | 28.5 cm |
| Waga | 300 g |
| Kompatybilność notebooka | 15.6" |
| Pasek | Pasek na ramię przez ciało, podwójne uchwyty |
| Rodzaj zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Materiał podszewki | Poliester 210D |
| Kolor | Szary |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla | OMEN by HP Laptop 15-en1000nd, 15-en1000nh, 15-en1000nm, 15-en1000no, 15-en1001na, 15-en1001nc, 15-en1001nh, 15-en1001no, 15-en1002nf, 15-en1002nm, 15-en1002no, 15-en1002nq, 15-en1002nu, 15-en1003no, 15-en1003nq, 15-en1003nu, 15-en1004no, 15-en1004nu, 15-en1006na, 15-en1006nf, 15-en1006nm, 15-en1007na, 15-en1007ns, 15-en1008nq, 15-en1010nm, 15-en1010nu, 15-en1011nb, 15-en1011no, 15-en1012nu, 15-en1013dx, 15-en1013no, 15-en1014nu, 15-en1015AX, 15-en1015nb, 15-en1015nm, 15-en1015nu, 15-en1016na, 15-en1016nb, 15-en1016nu, 15-en1017na, 15-en1017nf, 15-en1021nf, 15-en1022no, 15-en1023nf, 15-en1024no, 15-en1025no, 15-en1025nu, 15-en1026no, 15-en1028nf, 15-en1029nf, 15-en1032no, 15-en1035no, 15-en1037nf, 15-en1041nl, 15-en1078ng, 15-en1097nr, 15-en1150nd, 15-en1155ng, 15-en1156ng, 15-en1177ng, 15-en1178ng, 15-en1195ng, 15-en1200nd, 15-en1201nd, 15-en1250nd, 15-en1266ng, 15-en1267ng, 15-en1268ng, 15-en1274ng, 15-en1375ng, 15-en1396ng, 15-en1445ng, 15-en1478ng, 15-en1576nd, 15-en1578nd, 15-en1592nz, 15-en1666nb, 15-en1720nd, 15-en1725nd, 15-en1730nd, 15-en1750nd, 15-en1792nz, 15-en1845no, 15-en1892nz, 15-en1902nz, 15-en1962nz, 15-en1972nz, 15-en1999nb Victus by HP Laptop 15-fa0001nq, 15-fa0002nq, 15-fa0004nq, 15-fa0008nq, 15-fa0022nq, 15-fb0000nm, 15-fb0012ns, 15-fb0026nm, 15-fb0136nf HP Elite c640 G3 Chromebook HP Elite Mobile Thin Client mt645 G7 HP EliteBook 830 G5, 830 G6, 840 G5 HP Fortis 11 G9 Q Chromebook HP Laptop 15-dw4030nm, 15s-fq2122nl, 15s-fq5025nl HP Pavilion x360 Laptop 14-ek0005nm, 14-ek1006nb, 15-er1003nm HP Pro Mobile Thin Client mt440 G3 HP Pro x360 435 G9 Notebook HP ZBook Firefly 14 G9 Mobile Workstation HP ZBook Fury 16 G10 Mobile Workstation, 16 G9 Mobile Workstation |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 50P31AA |
| Dane producenta | HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 Stany Zjednoczone Telefon: +1 650-857-1501 |
| Podmiot odpowiedzialny | HP Inc. Polska Sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska Telefon: +48 22 50 20 670 |
| Pomoc techniczna | https://support.hp.com/pl-pl |






