109 zł
Cena netto: 88,62 zł
Cena netto: 88,62 zł
SKU: PX2005E-1NCA
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: DYNABOOK
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt DYNABOOK protective sleeve dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Etui kieszeniowe 39,6 cm (15.6") Antracyt, Niebieski
- Neopren
- Kompatybilność marki: Uniwersalne
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Pokrowiec na notebook |
| Tworzywo produktu | Neopren |
| Szerokość | 38.3 cm |
| Głębokość | 1.7 cm |
| Wysokość | 28 cm |
| Kompatybilność notebooka | 15.6" |
| Kolor | Antracyt, niebieski |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona: - 1 rok |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla | Dynabook Toshiba Satellite Pro C50-G-101, C50-G-102, C50-G-104, C50-G-105, C50-G-106, C50-G-108, C50-G-109, C50-G-10A, C50-G-10B, C50-G-10C, C50-G-10D, C50-G-10F, C50-G-10G, C50-G-10J, C50-G-10K, C50-G-10L, C50-G-10M, C50-G-10N, C50-G-10O, C50-G-10P, C50-G-10Q, C50-G-10R, C50-G-10S, C50-G-10T, C50-G-10U, C50-G-113, C50-G-11A, C50-G-11B, C50-H, C50-H-00H, C50-H-00K, C50-H-013, C50-H-01F, C50-H-01Q, C50-H-02H, C50-H-02J, C50-H-02U, C50-H-100, C50-H-101, C50-H-102, C50-H-103, C50-H-104, C50-H-105, C50-H-106, C50-H-107, C50-H-108, C50-H-109, C50-H-10C, C50-H-10D, C50-H-10E, C50-H-10W, C50-H-10X, C50-H-10Z, C50-H-110, C50-H-112, C50-H-113, C50-H-115, C50-H-118, C50-H-11B, C50-H-11C, C50-H-11D, C50-H-11E, C50-H-11G, C50-H-11J, C50-H-11L, C50-H-11M, C50-H-11O, C50-H-11Z, C50-H-121, C50-H-122, C50-H-125, C50-H-12A, C50-H-12C, C50-H-12D, C50-H-12E, C50-H-12L, C50-H-12N, C50-H-12O, C50-H15100, C50-H15120, C50-H15200, C50-H15210, C50-H15250, L50-J-104, L50-J-106, L50-J-107, L50-J-108, L50-J-109, L50-J-10A, L50-J-10B, L50-J-10C, L50-J-10D, L50-J-10F, L50-J-10G, L50-J-10H, L50-J-10I, L50-J-10J, L50-J-10K, L50-J-10L, L50-J-10S, L50-J-10Y, L50-J-10Z, L50-J-110, L50-J-11I, L50-J-11V, L50-J-11Y Dynabook Toshiba Tecra A50-J, A50-J-11X, A50-J-120, A50-J-121, A50-J-122, A50-J-123, A50-J-127, A50-J-128, A50-J-12J, A50-J-12K, A50-J-12L, A50-J-12M, A50-J-12S, A50-J-130, A50-J-13K, A50-J-13L, A50-J-13M, A50-J-13U, A50-J-13W, A50-J-13Y, A50-J-14D, A50-J-14E, A50-J-14H, A50-J-151, A50-J1510, A50-J1511, A50-J1515, A50-J1518, A50-J1530, A50-J1531, A50-J1538, A50-J-159, A50-J-16G, A50-J-16H, A50-J-16I, A50-J-17E, A50-J-17Z, A50-J-18W, A50-J-18Z, A50-J-193, A50-J-194, A50-J-195, A50-K-16E |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | PX2005E-1NCA |
| Dane producenta | Dynabook Europe GMBH |
| Podmiot odpowiedzialny | Dynabook Europe GMBH |
| Pomoc techniczna | https://support.dynabook.com/ |







