216 zł
Cena netto: 175,61 zł
Cena netto: 175,61 zł
SKU: PX2002E-1NCA
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: DYNABOOK
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt DYNABOOK backpack 15.6inch dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Plecak 39,6 cm (15.6") Niebieski
- Poliester
- Kompatybilność marki: Uniwersalne
- Uchwyty do przenoszenia Pasek na ramię
- 605 g
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Plecak na notebook |
| Tworzywo produktu | Poliester 600D |
| Szerokość | 30 cm |
| Głębokość | 12 cm |
| Wysokość | 44.5 cm |
| Waga | 605 g |
| Kompatybilność notebooka | 15.6" |
| Dodatkowe przegrody | Kieszeń przednia, dokumenty, kieszeń boczna |
| Cechy | Wyściółka, tył z siatką, repelent wodny |
| Pasek | Regulowany pasek na ramię, rączka na górze |
| Rodzaj zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Pojemność | 19 litrów |
| Kolor | Ciemnozielony, niebieski |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona: - 1 rok |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla | Dynabook Toshiba Portégé X30L-J-19W, X40L-K-104, X40L-K-105, X40L-K-10M, X40L-K-10N, X40L-K-10O, X50-G-131, X50-G-133 Dynabook Toshiba Satellite Pro A50-J-13T, A50-J-15D, A50-J-15E, A50-J-188, A50-J-189, A50-J-18A, A50-J-18B, A50-J-1B0, C40D-B-10E, C40-G-109, C40-G-10P, C40-G-10S, C40-G-10Y, C40-G-10Z, C40-G-110, C40-G-111, C40-G-116, C40-G-119, C40-G-11C, C40-G-11D, C40-G-11E, C40-G-11F, C40-G-11G, C40-G-11L, C40-G-11M, C40-G-11R, C40-G-12E, C40-G-12F, C40-G-12G, C40-G-12H, C40-G-12J, C40-G-12L, C40-G-12R, C40-H-10D, C40-H-111, C40-H-112, C40-H-11E, C40-H-11F, C40-H-11G, C40-H-11H, C40-H-11P, C40-H-11Q, C40-H-11T, C40-H-11X, C40-H-12A, C40-H-12B, C40-J-11M, C40-J-11N, C50-G-101, C50-G-102, C50-G-104, C50-G-105, C50-G-108, C50-G-109, C50-G-10A, C50-G-10B, C50-G-10C, C50-G-10D, C50-G-10F, C50-G-10G, C50-G-10J, C50-G-10K, C50-G-10L, C50-G-10M, C50-G-10N, C50-G-10O, C50-G-10P, C50-G-10Q, C50-G-10R, C50-G-10S, C50-G-10T, C50-G-10U, C50-G-113, C50-G-11A, C50-G-11B, C50-H-00H, C50-H-00K, C50-H-013, C50-H-01F, C50-H-01Q, C50-H-02H, C50-H-02J, C50-H-02U, C50-H-115, C50-H-118, C50-H-11D, C50-H-11L, C50-H-11M, C50-H-11O, C50-H-11Z, C50-H-121, C50-H-122, C50-H-125, C50-H-12A, C50-H-12C, C50-H-12D, C50-H-12E, C50-H-12L, C50-H-12N, C50-H-12O, C50-H15250, L50-J-104, L50-J-106, L50-J-107, L50-J-108, L50-J-109, L50-J-10A, L50-J-10B, L50-J-10C, L50-J-10D, L50-J-10S, L50-J-10Y, L50-J-10Z, L50-J-110, L50-J-11I, L50-J-11V, L50-J-11Y Dynabook Toshiba Tecra A40-K-15G, A50-J, A50-J-11X, A50-J-120, A50-J-121, A50-J-122, A50-J-123, A50-J-127, A50-J-128, A50-J-12J, A50-J-12K, A50-J-12L, A50-J-12M, A50-J-12S, A50-J-130, A50-J-13K, A50-J-13L, A50-J-13M, A50-J-13U, A50-J-13W, A50-J-13Y, A50-J-14D, A50-J-14E, A50-J-14H, A50-J-151, A50-J1510, A50-J1511, A50-J1515, A50-J1518, A50-J1530, A50-J1531, A50-J1538, A50-J-159, A50-J-16G, A50-J-16H, A50-J-16I, A50-J-17E, A50-J-17Z, A50-J-18W, A50-J-18Z, A50-J-193, A50-J-194, A50-J-195, A50-K-16E |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | PX2002E-1NCA |
| Dane producenta | Dynabook Europe GMBH |
| Podmiot odpowiedzialny | Dynabook Europe GMBH |
| Pomoc techniczna | https://support.dynabook.com/ |







