66 zł
Cena netto: 53,66 zł
Cena netto: 53,66 zł
SKU: 439947
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Manhattan
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt MANHATTAN Torba do dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Obudowa na messenger 39,6 cm (15.6") Czarny
- Poliester, Polietylen
- Kompatybilność marki: Uniwersalne
- Kieszeń boczna
- Uchwyty do przenoszenia Pasek na ramię
- 500 g
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Teczka do notebooka |
| Tworzywo produktu | Poliester, tkanina 600D |
| Szerokość | 40 cm |
| Głębokość | 7 cm |
| Wysokość | 32 cm |
| Waga | 500 g |
| Kompatybilność notebooka | 15.6" |
| Rozmiar wewnętrzny | 39 cm x 31 cm x 6 cm |
| Dodatkowe przegrody | Akcesoria osobiste, przegroda na dokumenty, uchwyt pióra, wizytówki, kieszeń przednia, tylna kieszeń zewnętrzna, wewnętrzne kieszenie z siatki |
| Cechy | Zapinanie na suwak, odpinany pasek na ramię, odporny na rozlania, odporny na zużycie, odporność na wilgoć |
| Pasek | Pasek na ramię, rączka na górze |
| Materiał podszewki | Poliester, polietylen |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona: - 3 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 439947 |
| Dane producenta | Manhattan Computer Products Petaluma, CA 94952 USA Telefon: +1 707-765-8000 E-mail: info@manhattanproducts.com Strona internetowa: manhattanproducts.us |
| Pomoc techniczna | https://www.manh.com/support-and-services/customer-support |







