45 zł
Cena netto: 36,59 zł
Cena netto: 36,59 zł
SKU: PA5349E-1ETE
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: DYNABOOK
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt DYNABOOK T120 Quiet dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Biuro Blue LED 1800 DPI Czarny
- Po prawej stronie Bluetooth
- Typ przewijania (scroll type): Koło
- Źródło zasilania: Kabel.
- 2 AAA
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Mysz |
| Model ergonomiczny | Tak |
| Szerokość | 7.05 cm |
| Głębokość | 10 cm |
| Wysokość | 3.75 cm |
| Kolor | Czarny mat |
| Urządzenie wejściowe | |
| Sposób podłączenia | Bezprzewodowa |
| Interfejs | Bluetooth |
| Technologia wykrywania ruchu | Niebieska dioda LED |
| Ilość przycisków | 3 |
| Zakres ruchu | 1800 dpi |
| Cechy | Ciche kliknięcie |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | 2 baterie AAA |
| Bateria | |
| Typ | Typ AAA |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Microsoft Windows 7 / 8 / 10 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 1 rok |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla | Dynabook Toshiba Portégé X30-G-14R, X30-G-15E, X30L-G-11M, X30L-J-10K, X30L-J-115, X30L-J-11N, X30L-J-137, X30L-J-13B, X30L-J-14D, X30L-J-156, X30L-J-158, X30L-J-15P, X30L-J-15Q, X30L-J-15X, X30L-J-169, X30L-J-16H, X30W-J-10L, X30W-J-10X, X30W-J-11A, X30W-J-11D, X30W-J-11E, X30W-J-11G, X30W-J-11H, X30W-J-11J, X30W-J-11N, X30W-J-11R, X30W-J-11V, X40-G-0LH, X40-G-12U, X40-G-14J, X40-G-153, X40-G-15A, X40-G-15D, X40-G-15E, X40-G-15F, X40-J-10L, X40-J-118, X40-J-11S, X40-J-12G, X40-J-12M, X40-J-12X, X40-J-12Z, X40-J-131, X40-J-13K, X40-J-13V, X50-G-131 Dynabook Toshiba Satellite Pro C30-K-10Q, C40D-B-10E, C40-G-10S, C40-G-110, C40-G-111, C40-G-11C, C40-G-11E, C40-G-11F, C40-G-11L, C40-G-11M, C40-G-11R, C40-G-12E, C40-G-12F, C40-G-12G, C40-G-12H, C40-G-12J, C40-G-12L, C40-G-12R, C40-H-111, C40-H-11G, C40-H-11H, C40-H-11Q, C40-H-11T, C40-J-11M, C40-J-11N, C50-G-104, C50-G-105, C50-G-108, C50-G-10A, C50-G-10B, C50-G-10C, C50-G-10G, C50-G-10N, C50-G-10Q, C50-G-11A, C50-G-11B, C50-H-00H, C50-H-00K, C50-H-013, C50-H-01F, C50-H-01Q, C50-H-02H, C50-H-02J, C50-H-02U, C50-H-115, C50-H-118, C50-H-121, C50-H-122, C50-H-125, C50-H-12A, C50-H-12C, C50-H-12D, C50-H-12E, E10-S-101, E10-S-103, E10-S-106, E10-S-10H, L50-J-104, L50-J-106, L50-J-107, L50-J-10A, L50-J-10C, L50-J-10D, L50-J-10S, L50-J-10Y, L50-J-10Z, L50-J-110, L50-J-11V Dynabook Toshiba Tecra A30-G-10L, A30-G-14G, A30-G-14H, A30-G-14K, A30-G-15D, A30-J-101, A30-J-103, A30-J-10B, A30-J-10C, A30-J-10H, A30-J-10S, A30-J-110, A40-G-17M, A40-G-18G, A40-G-18W, A40-G-18X, A40-J, A40-J-101, A40-J-104, A40-J-105, A40-J-106, A40-J-107, A40-J-108, A40-J-10A, A40-J-10B, A40-J-10C, A40-J-10D, A40-J-10E, A40-J-11E, A40-J-11F, A40-J-11J, A40-J-12E, A40-J-12H, A40-J1420, A40-K-15G, A50-J, A50-J-11X, A50-J-120, A50-J-121, A50-J-122, A50-J-123, A50-J-127, A50-J-128, A50-J-12J, A50-J-12K, A50-J-12L, A50-J-12M, A50-J-13K, A50-J-13L, A50-J-13M, A50-J-13W, A50-J-14E, A50-J-14H, A50-J-151 |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | PA5349E-1ETE |
| Dane producenta | Dynabook Europe GMBH |
| Podmiot odpowiedzialny | Dynabook Europe GMBH |
| Pomoc techniczna | https://support.dynabook.com/ |







