405 zł
Cena netto: 329,27 zł
Cena netto: 329,27 zł
SKU: TBB611GL
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Targus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt TARGUS 15.6inch Work dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 28 l Czarny
- Miejsce na laptopa 40,6 cm (16")
- Pas przytrzymujący wózek Uchwyt(y) Uchwyty do przenoszenia
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Plecak na notebook |
| Szerokość | 31 cm |
| Głębokość | 19.5 cm |
| Wysokość | 52 cm |
| Waga | 1.2 kg |
| Kompatybilność notebooka | 16" |
| Zgodne Rozmiary Notebooków | 15" - 16" / 38.1 cm - 40.6 cm |
| Wymiary Zgodnego Notebooka | 38.6 cm x 26 cm x 2 cm |
| Wersja Pojemniejsza | 32 litrów |
| Możliwa rozbudowa | Tak |
| Dodatkowe przegrody | Buty, kieszeń zewnętrzna, żakiet, 2 kieszenie na butelkę z wodą |
| Cechy | Wodoodporny, pas z systemem poduszek powietrznych SafePORT, rozszerzalna przegroda główna, pakowanie od góry, pakowanie od przodu |
| Pasek | Pasek do wózka, pasek na ramię, uchwyt górny, uchwyt boczny |
| Rodzaj zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona: - dożywotnia |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | TBB611GL |
| Dane producenta | Targus 1211 N Miller Street Anaheim, Kalifornia 92806 Stany Zjednoczone Telefon: +1 714-765-8000 Strona internetowa: www.targus.com |
| Pomoc techniczna | https://us.targus.com/pages/support?srsltid=AfmBOorFT7SwqZDkakJgp8Y1QqcRH7nqIcXLKFKB0wDjbxI6QJY2Aeo5 |







