52 zł
Cena netto: 42,28 zł
Cena netto: 42,28 zł
SKU: 439817
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Manhattan
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt MANHATTAN Etui Pokrowiec dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Etui kieszeniowe 39,6 cm (15.6") Szary
- Tkanina, Polar
- Uchwyty do przenoszenia
- 260 g
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Pokrowiec na notebook |
| Tworzywo produktu | Poliester 300D |
| Szerokość | 27 cm |
| Głębokość | 2.5 cm |
| Wysokość | 40 cm |
| Waga | 260 g |
| Kompatybilność notebooka | 15.6" |
| Rozmiar wewnętrzny | 26.3 cm x 2.2 cm x 38.5 cm |
| Dodatkowe przegrody | Przednia kieszeń na suwak |
| Cechy | Wodoodporny, pakowanie od góry |
| Pasek | Rączka na górze |
| Rodzaj zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Materiał podszewki | Miękkie runo |
| Kolor | Szary |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona: - 3 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 439817 |
| Dane producenta | Manhattan Computer Products Petaluma, CA 94952 USA Telefon: +1 707-765-8000 E-mail: info@manhattanproducts.com Strona internetowa: manhattanproducts.us |
| Pomoc techniczna | https://www.manh.com/support-and-services/customer-support |







