526 zł
Cena netto: 427,64 zł
Cena netto: 427,64 zł
SKU: TBR040GL
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Targus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt TARGUS Mobile Tech dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 40 l Czarny
- Miejsce na laptopa 39,6 cm (15.6")
- Uchwyt(y) Uchwyty do przenoszenia
- Zamek błyskawiczny
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Plecak/wózek do przenoszenia notebooka |
| Tworzywo produktu | Tkanina |
| Szerokość | 36 cm |
| Głębokość | 27 cm |
| Wysokość | 51.5 cm |
| Waga | 2.96 kg |
| Kompatybilność notebooka | 15.6" |
| Wymiary Zgodnego Notebooka | 38.6 cm x 26 cm x 2 cm |
| Wersja Pojemniejsza | 40 litrów |
| Możliwa rozbudowa | Tak |
| Dodatkowe przegrody | Butelka |
| Cechy | Wyściółka |
| Pasek | Pasek na ramię, rączka do chwytania |
| Pojemność | 35 litrów |
| Kolor | Czarny |
| Różne | |
| Uchwyt teleskopowy / pokrętła | Tak |
| Ilość kółek | 2 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona: - dożywotnia |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | TBR040GL |
| Dane producenta | Targus 1211 N Miller Street Anaheim, Kalifornia 92806 Stany Zjednoczone Telefon: +1 714-765-8000 Strona internetowa: www.targus.com |
| Pomoc techniczna | https://us.targus.com/pages/support?srsltid=AfmBOorFT7SwqZDkakJgp8Y1QqcRH7nqIcXLKFKB0wDjbxI6QJY2Aeo5 |







