491 zł
Cena netto: 399,19 zł
Cena netto: 399,19 zł
SKU: TBB612GL
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Targus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt TARGUS Mobile Tech dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 35 l Plecak turystyczny Miast Czarny
- Tworzywo sztuczne pochodzące z recyklingu
- Miejsce na laptopa
- Ilość przegród/komór: 1
- Kieszeń przednia, Kieszeń boczna
- Pasek na ramię Uchwyt(y)
- Zamek błyskawiczny
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Plecak na notebook |
| Rozmiar | XL |
| Tworzywo produktu | Tkanina |
| Szerokość | 33 cm |
| Głębokość | 22.5 cm |
| Wysokość | 53 cm |
| Waga | 1.46 kg |
| Kompatybilność notebooka | 15.6" |
| Wymiary Zgodnego Notebooka | 38.6 cm x 26 cm x 2 cm |
| Wersja Pojemniejsza | 40 litrów |
| Możliwa rozbudowa | Tak |
| Dodatkowe przegrody | Butelka, odzież |
| Cechy | Pas z systemem poduszek powietrznych SafePORT, wyściółka |
| Pasek | Pasek na ramię, rączka do chwytania |
| Pojemność | 35 litrów |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona: - dożywotnia |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | TBB612GL |
| Dane producenta | Targus 1211 N Miller Street Anaheim, Kalifornia 92806 Stany Zjednoczone Telefon: +1 714-765-8000 Strona internetowa: www.targus.com |
| Pomoc techniczna | https://us.targus.com/pages/support?srsltid=AfmBOorFT7SwqZDkakJgp8Y1QqcRH7nqIcXLKFKB0wDjbxI6QJY2Aeo5 |







