72 zł
Cena netto: 58,54 zł
Cena netto: 58,54 zł
SKU: D31798
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: DICOTA
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt BASE XX Laptop dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Twój notebook bezpiecznie dotrze do celu dzięki temu modelowi BASE XX toploader. Niezależnie od tego, czy jesteś w podróży w celach zawodowych, czy prywatnych, Twoje urządzenie elektroniczne jest dobrze chronione w wyściełanej kieszeni. Pasek mocujący zapewnia również, że urządzenie jest bezpiecznie trzymane na miejscu bez poślizgu. Główna komora oferuje dodatkowe miejsce na dokumenty i przedmioty osobiste. Akcesoria mobilne, takie jak smartfon, wizytówki, długopisy itp. są zawsze pod ręką w przedniej kieszeni na suwak z wbudowaną stacją roboczą. Regulowana długość i odpinany pasek na ramię oraz uchwyty sprawiają, że torba jest bardzo łatwa do przenoszenia. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Teczka do notebooka |
| Tworzywo produktu | Poliester 300D |
| Szerokość | 41 cm |
| Głębokość | 6 cm |
| Wysokość | 28 cm |
| Waga | 490 g |
| Zgodne Rozmiary Notebooków | 14" - 15.6" / 35.6 cm - 39.6 cm |
| Wymiary Zgodnego Notebooka | 38.5 cm x 26.5 cm x 3 cm |
| Dodatkowe przegrody | Dokumenty, akcesoria osobiste, akcesoria mobilne, telefon komórkowy, wizytówki, długopisy |
| Cechy | Przegroda na notebooka watowana, pasek montażowy |
| Pasek | Rączka na górze, odpinany pasek naramienny |
| Rodzaj zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Kolor | Czarny |
| Różne | |
| Zgodność z normami | PVC-free, REACH |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona: - 5 lat |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | D31798 |
| Dane producenta | Adres: DICOTA GmbH Pleidelsheimer Strasse 15 74321 Bietigheim-Bissingen Niemcy Telefon: +49 7142 789 0 Strona internetowa: https://www.dicota.com |
| Pomoc techniczna | https://www.dicota.com/en/service-support.html |







