15643 zł
Cena netto: 12 717,89 zł
Cena netto: 12 717,89 zł
SKU: 21XJ0012PB
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Lenovo
Gwarancja: 3 lata
Produkt Laptop LENOVO ThinkPad dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
| Dane techniczne | |
| Producent | Lenovo |
| Produkt | Mobilna stacja robocza |
| Rodzaj konfiguracji | Bazowa |
| Certyfikat Intel EVO | Nie |
| Model | ThinkPad P14s Gen 7 Intel |
| Stan | Nowy |
| Gwarancja | 3 lata On-Site (w tym 3 lata Premier Support) |
| Laptop konwertowalny | Nie |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Kamera internetowa | Tak |
| Procesor | |
| Procesor | Intel Core Ultra X9 |
| Generacja procesora | Panther Lake |
| Typ procesora | Model: Core Ultra X9 388H Częstotliwość: 5,1 GHz Cache: 18 MB Obsługiwane gniazda: FCBGA2540 Obsługiwana pamięć: LPDDR5X 9600 MT/s Zestaw instrukcji: 64-bit |
| Technologia Intel vPro | Tak |
| Liczba rdzeni procesora | 16 |
| Układ NPU (AI) | Tak |
| Technologia AMD DASH | Nie |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 |
| Chipset płyty głównej | Intel SoC |
| Pamięć RAM | |
| Pamięć zainstalowana | 64 GB |
| Typ pamięci | 1 x 64 GB LPCAMM2 LPDDR5x 7467 MT/s |
| Liczba banków pamięci | 1 |
| Maksymalna ilość pamięci | 96 GB |
| Dysk | |
| Rodzaj dysku | SSD |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Parametry dysku | M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 Opal2 |
| Dysk 2 | brak |
| Dysk 3 | brak |
| Dysk 4 | brak |
| Napęd optyczny | brak |
| Ekran | |
| Przekątna ekranu | 14,5" |
| Rozdzielczość | 3072 x 1920 |
| Technologia matrycy | IPS |
| Jasność matrycy | 500 cd/m² |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Filtr prywatyzujący | Nie |
| High Dynamic Range (HDR) | Nie |
| Informacja o ekranie | 14.5" 3K (3072x1920) IPS 500 nits Anti-glare 100% DCI-P3 120 Hz Eyesafe UL Low Blue Light |
| Karta graficzna | |
| Zintegrowana karta graficzna | Intel Arc B390 |
| PassMark karty zintegrowanej | 9444 |
| Rodzaj karty graficznej | Zintegrowana |
| Interfejsy i komunikacja | |
| Interfejsy | 2 x Thunderbolt 4 (Power Delivery 3.1) 2 x USB 3.2 Gen 1 1 x HDMI 2.1 1 x RJ-45 1 x Gniazdo słuchawkowe |
| Modem WWAN | Nie |
| Typ modemu WWAN | brak |
| Komunikacja | LAN 1 GbE vPro Intel Wi-Fi 7 BE211 Wi-Fi 802.11be 2x2 Bluetooth 5.4 |
| Złącze Thunderbolt | Thunderbolt 4 |
| Złącze HDMI | Tak |
| Złącze DisplayPort | Nie |
| Złącze VGA (15-pin D-Sub) | Nie |
| Wi-Fi | Tak |
| Złącze COM (RS-232) | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Multimedia i bezpieczeństwo | |
| Multimedia | SoundWire Realtek ALC722-CG 2 mikrofony Głośniki stereo 2W x2 z Dolby Atmos Kamera internetowa 5.0 MP + IR z Privacy Shutter, HDR i Human Presence Detection |
| Bezpieczeństwo | TPM 2.0 Enabled Czytnik linii papilarnych Match-on-Chip zintegrowany z przyciskiem uruchamiania Kensington Lock Nano 2.5 x 6 mm Human Presence Detection Bottom cover tamper detection |
| Czytnik kart SmartCard | Nie |
| Wprowadzanie danych | |
| Urządzenia wskazujące i klawiatura | Touchpad TrackPoint Klawiatura podświetlana Klawiatura odporna na zachlapanie |
| Układ klawiatury | Międzynarodowy |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Near Field Communication (NFC) | Nie |
| Zasilanie i bateria | |
| Zasilanie | Zasilacz 100W USB-C |
| Kensington Lock | Tak |
| Bateria | 75 Wh |
| Trusted Platform Module (TPM) | Tak |
| System operacyjny | |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Wymiary i certyfikaty | |
| Wymiary | Szerokość: 325 mm Głębokość: 226 mm Wysokość: 16 mm |
| Certyfikaty | MIL-STD-810H Eyesafe Certified 2.0 UL Low Blue Light Energy Star 9.0 EPEAT Gold Registered RoHS compliant TCO Certified Generation 10 |
| Certyfikat MIL-STD-810 | MIL-STD-810H |
| Certyfikat EPEAT Gold | Tak |
| W zestawie | |
| Akcesoria i oprogramowanie | Intel Connectivity Performance Suite + Lenovo AI Now Zasilacz 100W USB-C Slim (3-pin) |
| Waga | 1,63 kg |
| Copilot+ PC | Tak |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 21XJ0012PB |
| Dane producenta | Lenovo 18001 Development Drive Morrisville, NC 27560 USA +1 (855) 253-6686 |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa info_pl@lenovo.com |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl |







