19210 zł
Cena netto: 15 617,89 zł
Cena netto: 15 617,89 zł
SKU: 21XE0017PB
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Lenovo
Gwarancja: 3 lata
Produkt Laptop LENOVO ThinkPad dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Lenovo ThinkPad P16s Gen 5 został zaprojektowany z myślą o profesjonalistach poszukujących mobilnej stacji roboczej, która łączy w sobie wydajność i niezawodność. Dzięki potężnemu 16-rdzeniowemu procesorowi Intel Core Ultra 9 i 64 GB pamięci RAM LPDDR5X ten notebook z łatwością poradzi sobie z wymagającymi zadaniami, czy to w dziedzinie projektowania, programowania, czy analizy danych. 16-calowy wyświetlacz LED ma natywną rozdzielczość 1920 x 1200, zapewniając żywe obrazy dzięki 100% gamie kolorów sRGB oraz technologii IPS, która gwarantuje szerokie kąty widzenia. Powierzchnia z funkcją dotykową i powłoką antyodblaskową poprawia komfort użytkowania w różnych warunkach oświetleniowych. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ produktu | Przenośna stacja robocza |
| Poziom AI | AI Workstation, Copilot+ PC |
| System operacyjny | Windows 11 Pro - angielski / polski |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Intel Core Ultra 9 (Seria 3) 386H / 2.1 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.9 GHz |
| Ilość rdzeni | 16-rdzeniowy |
| Rdzenie wydajnościowe | 4 |
| Wydajne rdzenie | 12 |
| Pamięć podręczna | 18 MB |
| Technologia platformy | Intel vPro Enterprise |
| Cechy | Zintegrowany kontroler pamięci, Intel Smart Cache |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | |
| Wydajność NPU do (TOPS) | 50 TOPS |
| Wsparcie dla typów danych AI na NPU | INT8 |
| Wsparcie dla rzadkości | Tak |
| Obsługiwane ramy oprogramowania AI przez NPU | OpenVINO, WindowsML, WebNN, ONNX RT |
| Wsparcie dla efektów studia Windows | Tak |
| Pamięć | |
| RAM | 64 GB (1 x 64 GB) |
| Max obsługiwany RAM | 96 GB |
| Technologia | LPDDR5X SDRAM |
| Szybkość | 7467 MT/s |
| Szybkość Znamionowa | 8533 MT/s |
| Rodzaj obudowy | LPCAMM2 |
| Ilość slotów | 1 |
| Puste sloty | 0 |
| Główn pamięć | 1 TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Wyświetlacz | |
| Typ | 16" OLED |
| Rozdzielczość | 2880 x 1800 (2.8K) |
| Częstotliwość synchr. pionowej przy maks. rozdzielczości | 120 Hz |
| Szeroki ekran | Tak |
| Współczynnik kształtu obrazu | 16:10 |
| Jasność obrazu | 500 cd/m² |
| Poziomy kąt widzenia | +85 / -85 |
| Pionowy kąt widzenia | +85 / -85 |
| Paleta Kolorów | 100% DCI-P3 |
| Charakterystyka | Przeciwoślepieniowy, współczynnik ekranu do ciała 89%, fabryczna kalibracja koloru X-Rite, HDR 1000 Prawdziwa Czerń, Dolby Vision, technologia Low Blue Light, technologia Eyesafe, Variable refresh rate (VRR) |
| Audio & Video | |
| Konfiguracja Multi-GPU | 1 pojedyncza karta graficzna / zintegrowana karta graficzna |
| Procesor graficzny | NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell / Intel Graphics - do 40 TOPS |
| Pamięć video | 8 GB GDDR7 SDRAM |
| Maks. Liczba Obsługiwanych Monitorów | 3 monitory zewnętrzne |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Rozdzielczość | 5 Mpx |
| Cechy kamery | Aparat IR, migawka prywatności, HDR (High Dynamic Range), Computer Vision-based Human Presence Detection, Windows Hello |
| Dźwięk | Głośniki stereo, mikrofon macierzy podwójnej |
| Kodek | Realtek ALC722-CG |
| Zgodność z normami | SoundWire, Dolby Atmos |
| Cechy audio | Wejście: Dolby Voice, 360° dalekiego pola |
| Wejście | |
| Typ | Klawiatura, TrackPoint, UltraNav |
| Podświetlenie Klawiatury | Tak |
| Układ klawiatury | Międzynarodowy Angielski (obrazy są reprezentatywne, proszę odwołać się do specyfikacji w celu uzyskania dokładnego układu) |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Cechy | Multimedia control, odporna na rozlanie płynu, wielodotykowy touchpad, przycisk Asystent Pilota |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Kontroler bezprzewodowy | Intel WI-FI 7 BE211 |
| Charakterystyka | Funkcja dual stream (2x2) |
| Szerokopasmowa sieć bezprzewodowa (WWAN) | |
| Generacja | Ulepszenie 5G |
| Bateria | |
| Technologia | Litowo-jonowa |
| Pojemność | 90 Wh |
| Adapter AC | |
| Wejście | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wyjście | 140 wat |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Sloty | 1 x karta Nano-SIM (1 dostępne) |
| Szczegóły Interfejsu | USB 3.2 Gen 1 USB 3.2 Gen 1 (Always On) 2 x Thunderbolt 4/DisplayPort 2.1 (Power Delivery 3.1, 140 W wejście / 15 W wyjście) HDMI (obsługa 4K) Słuchawki/mikrofon combo jack (mini-słuchawkowe 3,5 mm) LAN (RJ-45) |
| Czytnik kart pamięci | Tak (Karta SD Express) |
| Oprogramowanie | |
| Dołączone oprogramowanie | Intel Connectivity Performance Suite, Lenovo AI Now |
| Różne | |
| Kolor | Czarny |
| Materiał obudowy | Aluminium (góra), ABS poliwęglan (dół) |
| Ochrona | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, czytnik odcisków palców |
| Cechy | Hasło NVMe, hasło włączenia zasilania, hasło administratora, samonaprawiający się BIOS, RapidCharge, sprawdzono pod kątem zgodności z normą MIL-STD-810H, wykrywanie manipulacji przy osłonie dolnej |
| Ochrona przeciwkradzieżowa | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Nano gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz USB-C GaN |
| Zgodność z normami | RoHS, TCG Certified, FIPS 140-2 |
| Wersja językowa | Język: Polish / region: Polska |
| Program sprzedaży producenta | Lenovo TopSeller |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 35.79 cm x 24.79 cm x 2.33 cm |
| Waga | 1.79 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Zawartość Surowców z Recyklingu w Opakowaniu | 90 % - bez plastiku, z recyklingu i/lub z certyfikatem FSC |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja podstawowa - 3 lata - od drzwi do drzwi Gwarancja podstawowa - bateria - 1 rok Przedłużona gwarancja - 3 lata - u użytkownika - czas reakcji: następny dzień roboczy |
| Usługi w pakiecie | 3 Years Lenovo Premier Support, CO2 Offset 300 kg (3rd Gen) |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 8 - 95% |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 21XE0017PB |
| Dane producenta | Lenovo 18001 Development Drive Morrisville, NC 27560 USA +1 (855) 253-6686 |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa info_pl@lenovo.com |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl |







