17070 zł
Cena netto: 13 878,05 zł
Cena netto: 13 878,05 zł
SKU: 21XE000YPB
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Lenovo
Gwarancja: 3 lata
Produkt Laptop LENOVO ThinkPad dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
| PROCESOR | |
| Rodzina Procesora | AMD Ryzen 9 |
| Model procesora | AMD Ryzen 9 PRO 7940HS |
| Więcej informacji o procesorze | AMD Ryzen™ 9 PRO 7940HS (8C / 16T, 4.0 / 5.2GHz, 8MB L2 / 16MB L3) |
| PAMIĘĆ | |
| Zainstalowana ilość pamięci | 32 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR5 5600MHz (SODIMM) |
| Liczba banków pamięci | 2 |
| Liczba wolnych banków pamięci | 1 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| MAGAZYN DANYCH | |
| Pojemność dysku | 1 TB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Dodatkowe informacje na temat dysku | SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 Performance NVMe® Opal 2.0 |
| Interfejs drugiego dysku | SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 Value NVMe Opal2, RAID 0/1 support |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Tak |
| EKRAN | |
| Przekątna ekranu (cale) | 16" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 300 |
| Odwzorowanie barw | 45% NTSC |
| Kamera | kamera 5 MP IR |
| Dodatkowe informacje na temat ekranu | 16" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC |
| KARTA GRAFICZNA | |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Model karty graficznej | NVIDIA RTX 2000 ADA 8GB GDDR6 |
| PORTY I ZŁĄCZA | |
| Port Thunderbolt / USB-C | 2 x Thunderbolt 4 / USB4 |
| Port USB 3.x (typ A) | 2 |
| Port HDMI | Tak |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Tak |
| Dodatkowe informacje | 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz | 1x Headphone / microphone combo jack | 1x SD Express 7.0 card reader | 1x Security keyhole | 2x USB4® 40Gbps | 2x USB 3.2 Gen 1 (one Always On) |
| KOMUNIKACJA | |
| Sieć WiFi | AX211 Wi-Fi 6E + Bluetooth® 5.1 |
| Modem LTE / 5G (WWAN) | możliwość instalacji |
| Sieć LAN | 10/100/1000 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez Thunderbolt |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| BATERIA | |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 9h |
| Pojemność baterii (Wh) | 90 Wh Litowo-polimerowa |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Kolor obudowy | czarny |
| Materiał wykonania obudowy | ABS |
| Wymiary (cm) | 36,5 x 26,2 x 2,46 |
| Waga (kg) | 2,2 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Inne cechy | Możliwość stworzenia macierzy RAID na dwóch dyskach M.2 NVMe |
| Zastosowane technologie | TPM 2.0, Camera privacy shutter, kamera 5MP IR z sensorem obecności |
| Certyfikaty | EPEAT Gold, ENERGY STAR 8.0. RoHS-compliant, MIL-STD-810H |
| Pełna nazwa | Lenovo ThinkPad P16v G1 21FE000TPB 16'' 1920x1200 / AMD Ryzen 9 PRO 7940HS / 32GB DDR5 / 1TB SSD NVMe / NVIDIA RTX 2000 8GB / W11 Pro |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 21XE000YPB |
| Dane producenta | Lenovo 18001 Development Drive Morrisville, NC 27560 USA +1 (855) 253-6686 |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa info_pl@lenovo.com |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl |







