8214 zł
Cena netto: 6 678,05 zł
Cena netto: 6 678,05 zł
SKU: 12YH0020PB
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Lenovo
Gwarancja: 3 lata
Produkt Komputer LENOVO ThinkCentre dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Komputer Lenovo ThinkCentre M70t Gen 6 został zaprojektowany tak, aby sprostać wymaganiom współczesnych firm, zachowując jednocześnie wydajność i wydajność. Ten komputer osobisty, wyposażony w procesor Intel Core Ultra 7 z 20 rdzeniami i maksymalną prędkością turbo 5,3 GHz, zapewnia płynną wielozadaniowość i wysoką szybkość działania. Dzięki 32 GB pamięci RAM DDR5 i dyskowi SSD PCI Express 4.0 x4 o pojemności 512 GB użytkownicy mogą cieszyć się szybkim dostępem do danych i dużą ilością miejsca na niezbędne aplikacje. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Technologia platformy | Intel vPro Enterprise |
| Typ | Komputer osobisty |
| Poziom AI | AI PC |
| Usługi powiązane | 3 Lata Lenovo Onsite Support + 1 Rok Lenovo Premier Support |
| Rodzaj produktu | Wieża |
| Wbudowane urządzenia | Głośnik |
| Wbudowany system zabezpieczeń | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Kolor | Czarny |
| Lokalizacja | Język: Polish / region: Polska |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Seria 2) 265 |
| Częstotliwość zegara | 2.4 GHz (rdzeń P) / 1.8 GHz (rdzeń E) |
| Max Turbo Speed | 5.3 GHz (rdzeń P) / 4.6 GHz (rdzeń E) |
| Ilość rdzeni | 20 rdzeni |
| Ilość procesorów | 1 |
| Max ilość procesorów | 1 |
| L2 cache | 36 MB |
| Główne cechy procesora | Intel Smart Cache |
| Typ chipsetu | Intel Q870 |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | Intel AI Boost |
| Wydajność NPU do (TOPS) | 13 TOPS |
| Całkowita wydajność procesora do (TOPS) | 33 TOPS |
| Wsparcie dla typów danych AI na NPU | INT8 |
| Wsparcie dla rzadkości | Tak |
| Obsługiwane ramy oprogramowania AI przez NPU | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT |
| Wsparcie dla efektów studia Windows | Tak |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji | 30 MB |
| Pamięć podręczna na procesor | 30 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana | 32 GB (zainstalowane) / 128 GB (maks.) |
| Technologia | DDR5 SDRAM |
| Faktyczna Szybkość Pamięci | 5600 MT/s |
| Znamionowa Szybkość Pamięci | 5600 MT/s |
| Rodzaj obudowy | DIMM 288-pin |
| Sloty | 4 (całkowita) / 2 (pusty) |
| Cechy | Dwa kanały DDR |
| Cechy konfiguracji | 2 x 16 GB |
| Napęd dyskowy | |
| Typ | SSD - M.2 2280 |
| Pojemność | 1 x 1 TB |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 x4 |
| Cechy | TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Napęd optyczny | |
| Typ | DVD±RW Nagrywarka DVD - SATA |
| Czytnik kart | |
| Typ | Czytnik kart 3 w 1 |
| Obsługiwane karty pamięci błyskowej | Karta pamięci SD, karta pamięci SDHC, Karta Pamięci SDXC |
| Monitor | |
| Typ monitora | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny | Intel Graphics pamięć video współdzielona (UMA) - do 8 TOPS |
| Interfejsy wideo | HDMI, DisplayPort |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów | 3 |
| Wyjście sygnału audio | |
| Zgodność z normami | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| Urządzenie wejściowe | |
| Typ | Mysz, klawiatura |
| Klawiatura | |
| Nazwa klawiatury | Lenovo Traditional Keyboard |
| Interfejs | USB |
| Lokalizacja i układ | Międzynarodowy Angielski |
| Mysz | |
| Nazwa myszy | Lenovo Calliope Mouse |
| Interfejs | USB |
| Praca w sieci | |
| Typ interfejsu (szyny) | M.2 Card |
| Kontroler ethernet | Intel I219-LM |
| Obsługa sieci bezprzewodowej LAN | Tak |
| Bezprzewodowa karta NIC | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Cechy | Uaktywnienie z sieci LAN (WoL), podwójny strumień (2x2) |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Wnęki | 1 (całkowity) / 0 (wolna) x zewnętrzny 5,25" Slim Line 1 (całkowity) / 1 (wolna) x wewnętrzny 3,5" |
| Sloty | 2 (całkowity) / 1 (wolna) x M.2 Card (na SSD) 1 (całkowity) / 0 (wolna) x M.2 Card (na WLAN) 1 (całkowity) / 1 (wolna) x PCIe 4.0 x16 - pełna wysokość 2 (całkowity) / 2 (wolna) x PCIe 3.0 x1 - pełna wysokość |
| Interfejsy | 1 x USB-C 3.2 Gen 1 (1 przód) (ładowanie 15W) 6 x USB 3.2 Gen 1 (2 z przodu, 4 ztyłu) 2 x USB 3.2 Gen 2 (2 przód) 1 x słuchawki/mikrofon (1 przód) 1 x HDMI (1 tylne) (zgodność z TMDS) 2 x DisplayPort 1.4a (2 tylne) 1 x LAN (1 tylne) 1 x wyjście liniowe audio (1 tylne) |
| Różne | |
| Ochrona przeciwkradzieżowa | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno), pętla kłódki, przełącznik antywłamaniowy obudowy |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zgodność z normami | RoHS, FIPS 140-2, GREENGUARD, Energy-Related Products (ErP) Lot 3, TCG Certified |
| Program sprzedaży producenta | Lenovo TopSeller |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz |
| Wymagane napięcie | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Moc wyjściowa | 310 wat |
| Wydajność | 92% |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny | Windows 11 Pro angielski / polski |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | Certyfikat TCO, generacja 10, dla komputerów stacjonarnych |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| ENERGY STAR Version | 9.0 |
| Ślad Węglowy | 503 emisja węgla w kg |
| CF Ogółem / Odchylenie Standardowe jednostki (kg CO2e) | 135 |
| Wersja PAIA | 1.4.7 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja podstawowa - 1 rok - u użytkownika Przedłużona gwarancja - 3 lata - u użytkownika Przedłużona gwarancja - 1 rok - u użytkownika - czas reakcji: następny dzień roboczy |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 14.5 cm |
| Głębokość | 29.6 cm |
| Wysokość | 34.6 cm |
| Waga | 5.7 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 24.5 cm |
| Głębokość transportowa | 39.5 cm |
| Wysokość transportowa | 53 cm |
| Waga transportowa | 7.5 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20 - 80% |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 12YH0020PB |
| Dane producenta | Lenovo 18001 Development Drive Morrisville, NC 27560 USA +1 (855) 253-6686 |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa info_pl@lenovo.com |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl |







