8519 zł
Cena netto: 6 926,02 zł
Cena netto: 6 926,02 zł
SKU: 13AC0003PB
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Lenovo
Gwarancja: 3 lata
Produkt Komputer LENOVO ThinkCentre dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Lenovo ThinkCentre M90q Gen 6 został zaprojektowany z myślą o wydajnej pracy w ultrakompaktowej obudowie. To niewielkie, ale potężne urządzenie jest wyposażone w dysk SSD o pojemności 1 TB z szyfrowaniem TCG Opal Encryption 2 i technologią NVM Express, zapewniającymi szybki dostęp do danych i bezpieczne przechowywanie. Dzięki procesorowi Intel Core Ultra 7 o maksymalnej prędkości turbo 5,3 GHz i 32 GB pamięci RAM DDR5 z łatwością radzi sobie z wymagającymi zadaniami. Zaprojektowany z myślą o wszechstronności, obsługuje wiele opcji łączności, w tym HDMI, DisplayPort i USB 3.2. Dzięki wbudowanym funkcjom bezprzewodowym, w tym Bluetooth 5.3 i Wi-Fi 7, użytkownicy mogą cieszyć się płynną łącznością. System spełnia również normy ENERGY STAR w wersji 8.0, co podkreśla jego energooszczędność. Idealny zarówno do użytku domowego, jak i biznesowego, Lenovo ThinkCentre M90q Gen 6 łączy w sobie wydajność i kompaktową konstrukcję, dzięki czemu nadaje się do różnych zadań obliczeniowych. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Technologia platformy | Intel vPro Enterprise |
| Typ | Komputer osobisty |
| Poziom AI | AI PC |
| Usługi powiązane | 1 Rok Lenovo Premier Support |
| Rodzaj produktu | Niewielki rozmiar |
| Wbudowane urządzenia | Głośnik |
| Wbudowany system zabezpieczeń | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Kolor | Czarny |
| Lokalizacja | Język: Polish / region: Polska |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Seria 2) 265 |
| Max Turbo Speed | 5.3 GHz |
| Ilość rdzeni | 20 rdzeni |
| Ilość procesorów | 1 |
| Max ilość procesorów | 1 |
| Typ chipsetu | Intel Q870 |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | Intel AI Boost |
| Wydajność NPU do (TOPS) | 13 TOPS |
| Całkowita wydajność procesora do (TOPS) | 33 TOPS |
| Wsparcie dla typów danych AI na NPU | INT8 |
| Wsparcie dla rzadkości | Tak |
| Obsługiwane ramy oprogramowania AI przez NPU | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT |
| Wsparcie dla efektów studia Windows | Tak |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji | 30 MB |
| Pamięć podręczna na procesor | 30 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana | 32 GB (zainstalowane) / 64 GB (maks.) |
| Technologia | DDR5 SDRAM |
| Faktyczna Szybkość Pamięci | 5600 MT/s |
| Rodzaj obudowy | SO-DIMM 262-pin |
| Sloty | 2 (całkowita) / 0 (pusty) |
| Cechy | Dwa kanały DDR |
| Cechy konfiguracji | 2 x 16 GB |
| Napęd dyskowy | |
| Typ | SSD - M.2 2280 |
| Pojemność | 1 x 1 TB |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 x4 |
| Cechy | TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe), Performance |
| Napęd optyczny | |
| Typ | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny | Intel Graphics pamięć video współdzielona (UMA) - do 8 TOPS |
| Wyjście sygnału audio | |
| Zgodność z normami | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| Urządzenie wejściowe | |
| Typ | Mysz, klawiatura |
| Klawiatura | |
| Nazwa klawiatury | Klawiatura Lenovo EOS |
| Możliwość dołączenia | Bezprzewodowe |
| Lokalizacja i układ | Angielska - Europejska |
| Mysz | |
| Nazwa myszy | Mysz Lenovo EOS |
| Możliwość dołączenia | Bezprzewodowa |
| Praca w sieci | |
| Obsługa sieci bezprzewodowej LAN | Tak |
| Bezprzewodowa karta NIC | Intel WI-FI 7 BE200 |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) |
| Cechy | Podwójny strumień (2x2) |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Wnęki | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x wewnętrzny 3,5" |
| Sloty | 3 (całkowity) / 2 (wolna) x M.2 Card - 2280 (na SSD) 1 PCIe 4.0 x8 - ekonomiczny |
| Interfejsy | 1 x USB-C 3.2 Gen 2x2 (1 przód) (tylko dane) 1 x USB 3.2 Gen 2 (1 przód) (Zawsze Wł.) 1 x USB 3.2 Gen 2 (1 przód) 1 x słuchawki/mikrofon (1 przód) |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Zestaw montażowy VESA |
| Ochrona przeciwkradzieżowa | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno), przełącznik antywłamaniowy obudowy, beznarzędziowy dostęp do obudowy |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Interfejs Montażowy VESA | VESA |
| Zgodność z normami | RoHS, FIPS 140-2, Energy-Related Products (ErP) Lot 3, TCG Certified, MIL-STD 810H |
| Program sprzedaży producenta | Lenovo TopSeller |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz |
| Wymagane napięcie | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Moc wyjściowa | 230 wat |
| Wydajność | 89% |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny | Windows 11 Pro angielski / polski |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| ENERGY STAR Version | 9.0 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja podstawowa - 3 lata - u użytkownika Przedłużona gwarancja - 1 rok - u użytkownika - czas reakcji: następny dzień roboczy |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 17.9 cm |
| Głębokość | 18.29 cm |
| Wysokość | 3.65 cm |
| Waga | 1.34 kg |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 13AC0003PB |
| Dane producenta | Lenovo 18001 Development Drive Morrisville, NC 27560 USA +1 (855) 253-6686 |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa info_pl@lenovo.com |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl |







