4036 zł
Cena netto: 3 281,30 zł
Cena netto: 3 281,30 zł
SKU: 13DM000YPB
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Lenovo
Gwarancja: 3 lata
Produkt Komputer LENOVO ThinkCentre dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Komputer Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 6 (model 13DM) został zaprojektowany z myślą o zwiększeniu wydajności przy jednoczesnym zapewnieniu niezawodności i efektywności pracy. Ten niewielki komputer osobisty jest wyposażony w procesor Intel Core Ultra 3 z 8 rdzeniami i prędkością turbo 4,9 GHz, który z łatwością radzi sobie z wielozadaniowością. Dzięki zainstalowanej pamięci 16 GB DDR5 SDRAM i dyskowi SSD 512 GB PCIe 4.0 x4 użytkownicy mogą cieszyć się krótkim czasem ładowania i dużą ilością miejsca na aplikacje i pliki. Możliwości łączności zostały rozszerzone dzięki różnorodnym portom, w tym HDMI, USB-C 3.2 Gen 1 i DisplayPort 1.4. Zaawansowane wyjście audio zgodne ze standardem audio wysokiej rozdzielczości dodatkowo poprawia ogólne wrażenia użytkownika. System spełnia normy certyfikacji ENERGY STAR, co gwarantuje jego wydajną pracę, a funkcje takie jak gniazdo zabezpieczające Kensington i przełącznik wykrywający włamanie do obudowy zapewniają bezpieczeństwo i spokój ducha. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ | Komputer osobisty |
| Usługi powiązane | 3 Lata Lenovo Onsite Support |
| Rodzaj produktu | SFF |
| Wbudowane urządzenia | Głośnik |
| Wbudowany system zabezpieczeń | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Kolor | Kruczo-czarny |
| Lokalizacja | Język: Polish / region: Polska |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Intel Core Ultra 3 (Seria 2) 205 |
| Max Turbo Speed | 4.9 GHz |
| Ilość rdzeni | 8-rdzeniowy |
| Ilość procesorów | 1 |
| Max ilość procesorów | 1 |
| Typ chipsetu | Intel B860 |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji | 15 MB |
| Pamięć podręczna na procesor | 15 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana | 16 GB (zainstalowane) / 64 GB (maks.) |
| Technologia | DDR5 SDRAM |
| Faktyczna Szybkość Pamięci | 5600 MT/s |
| Rodzaj obudowy | DIMM 288-pin |
| Sloty | 2 (całkowita) / 1 (pusty) |
| Cechy | Niebuforowana, dwa kanały DDR |
| Cechy konfiguracji | 1 x 16 GB |
| Napęd dyskowy | |
| Typ | SSD - M.2 2280 |
| Pojemność | 1 x 512 GB |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 x4 |
| Cechy | TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Napęd optyczny | |
| Typ | DVD±RW Nagrywarka DVD - SATA |
| Czytnik kart | |
| Typ | Czytnik kart |
| Obsługiwane karty pamięci błyskowej | Karta pamięci SD |
| Monitor | |
| Typ monitora | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny | Intel Graphics pamięć video współdzielona (UMA) |
| Wyjście sygnału audio | |
| Zgodność z normami | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| Urządzenie wejściowe | |
| Typ | Mysz, klawiatura |
| Klawiatura | |
| Nazwa klawiatury | Lenovo Calliope Keyboard |
| Interfejs | USB |
| Lokalizacja i układ | Międzynarodowy Angielski |
| Mysz | |
| Nazwa myszy | Lenovo Calliope Mouse |
| Interfejs | USB |
| Praca w sieci | |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Sloty | 2 (całkowity) / 1 (wolna) x M.2 Card (na SSD) 1 (całkowity) / 1 (wolna) x M.2 Card (na WLAN) 1 PCIe 4.0 x16 - ekonomiczny 1 PCIe 3.0 x1 - ekonomiczny |
| Interfejsy | 1 x USB-C 3.2 Gen 1 (1 przód) (ładowanie 15W) 3 x USB 3.2 Gen 1 (2 przód, 1 tył) 1 x słuchawki/mikrofon (1 przód) 1 x mikrofon (1 przód) 2 x USB 2.0 (2 tylne) 1 x HDMI (1 tylne) (zgodność z TMDS) 1 x DisplayPort 1.4 (1 tylne) 1 x LAN (1 tylne) 1 x wyjście liniowe audio (1 tylne) 1 x USB 3.2 Gen 1 (1 tylne) (obsługa SmartPower On) |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Zestaw śrub i uszczelek do dysku HDD 3,5" |
| Ochrona przeciwkradzieżowa | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno), pętla kłódki, przełącznik antywłamaniowy obudowy |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zgodność z normami | RoHS, FIPS 140-2, WEEE, REACH, TCG Certified |
| Program sprzedaży producenta | Lenovo TopSeller |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz |
| Wymagane napięcie | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Moc wyjściowa | 200 wat |
| Wydajność | 90% |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny | Windows 11 Pro angielski / polski |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| ENERGY STAR Version | 9.0 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja podstawowa - 1 rok - od drzwi do drzwi Przedłużona gwarancja - 3 lata - u użytkownika |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 92.5 cm |
| Głębokość | 29.17 cm |
| Wysokość | 33.95 cm |
| Waga | 4.62 kg |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 13DM000YPB |
| Dane producenta | Lenovo 18001 Development Drive Morrisville, NC 27560 USA +1 (855) 253-6686 |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa info_pl@lenovo.com |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl |







