3807 zł
Cena netto: 3 095,12 zł
Cena netto: 3 095,12 zł
SKU: 13DH0015PB
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Lenovo
Gwarancja: 3 lata
Produkt Komputer LENOVO ThinkCentre dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- PC Czarny 180 W
- Intel® Core™ i3 i3-1315U 1,2 GHz Liczba rdzeni procesora: 6
- 16 GB DDR5-SDRAM 5200 MHz 1 x 16 GB
- 512 GB SSD DVD±RW
- Intel® UHD Graphics
- Przewodowa sieć LAN 100,1000 Mbit/s Wi-Fi 6 (802.11ax) Bluetooth 5.2
- Windows 11 Pro
| Marketing Description | |
| Komputer Lenovo ThinkCentre neo 30s Gen 5 został zaprojektowany z myślą o wydajnej pracy w kompaktowej obudowie. Dzięki niewielkim rozmiarom idealnie sprawdza się w ciasnych przestrzeniach, zapewniając jednocześnie wysoką wydajność. Wyposażony w 6-rdzeniowy procesor Intel Core i3 13. generacji o maksymalnej częstotliwości turbo 4,5 GHz, gwarantuje płynną wielozadaniowość i szybką reakcję. W połączeniu z 8 GB pamięci RAM DDR5 system działa wydajnie, dzięki czemu nadaje się do różnych zadań profesjonalnych. Dzięki dyskowi SSD PCI Express o pojemności 256 GB model ten zapewnia szybki dostęp do danych i jest wyposażony w szyfrowanie TCG Opal, które zwiększa bezpieczeństwo. Zintegrowana karta dźwiękowa Realtek oraz opcje łączności, takie jak USB-C 3.2 Gen 1, HDMI i wiele portów USB, zwiększają użyteczność urządzenia. Lenovo ThinkCentre neo 30s Gen 5 spełnia również rygorystyczne normy środowiskowe, posiadając certyfikat EPEAT Silver oraz ENERGY STAR, co oznacza, że jest to odpowiedzialny wybór dla klientów dbających o środowisko. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ | Komputer osobisty |
| Usługi powiązane | 3 Lata Lenovo Onsite Support |
| Rodzaj produktu | SFF |
| Wbudowane urządzenia | Głośnik |
| Wbudowany system zabezpieczeń | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Kolor | Czarny (obudowa), szary (faseta) |
| Lokalizacja | Język: Polish / region: Polska |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Intel Core i3 (13. generacja) i3-1315U |
| Max Turbo Speed | 4.5 GHz (rdzeń P) / 3.3 GHz (rdzeń E) |
| Ilość rdzeni | 6-rdzeniowy |
| Ilość procesorów | 1 |
| Max ilość procesorów | 1 |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji | 10 MB |
| Pamięć podręczna na procesor | 10 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana | 16 GB (zainstalowane) / 64 GB (maks.) |
| Technologia | DDR5 SDRAM |
| Faktyczna Szybkość Pamięci | 5200 MT/s |
| Rodzaj obudowy | SO-DIMM 262-pin |
| Sloty | 2 (całkowita) / 1 (pusty) |
| Cechy | Dwa kanały DDR |
| Cechy konfiguracji | 1 x 16 GB |
| Napęd dyskowy | |
| Typ | SSD - M.2 2280 |
| Pojemność | 1 x 512 GB |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 x4 |
| Cechy | TCG Opal Encryption, NVM Express (NVMe) |
| Napęd optyczny | |
| Typ | DVD±RW Nagrywarka DVD - SATA |
| Monitor | |
| Typ monitora | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny | Intel UHD Graphics pamięć video współdzielona (UMA) |
| Wyjście sygnału audio | |
| Zgodność z normami | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| Urządzenie wejściowe | |
| Typ | Mysz, klawiatura |
| Klawiatura | |
| Nazwa klawiatury | Lenovo Calliope Keyboard |
| Interfejs | USB |
| Lokalizacja i układ | Angielska - Europejska |
| Mysz | |
| Nazwa myszy | Lenovo Calliope Mouse |
| Interfejs | USB |
| Praca w sieci | |
| Obsługa sieci bezprzewodowej LAN | Tak |
| Bezprzewodowa karta NIC | Intel Wi-Fi 6 AX 203 |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Cechy | Podwójny strumień (2x2) |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Sloty | 2 (całkowity) / 1 (wolna) x M.2 Card - 2280 (na SSD) 1 PCIe 4.0 x16 - ekonomiczny 1 PCIe 3.0 x1 - ekonomiczny |
| Interfejsy | 1 x USB-C 3.2 Gen 1 (1 przód) (ładowanie 15W) 3 x USB 3.2 Gen 1 (2 przód, 1 tył) 1 x słuchawki/mikrofon (1 przód) 1 x mikrofon (1 przód) 2 x USB 2.0 (2 tylne) 1 x USB 3.2 Gen 1 (1 tylne) (obsługa SmartPower On) 1 x HDMI (1 tylne) (zgodność z TMDS) 1 x VGA (1 tylne) 1 x LAN (1 tylne) 1 x wyjście liniowe audio (1 tylne) |
| Różne | |
| Ochrona przeciwkradzieżowa | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno), pętla kłódki |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Program sprzedaży producenta | Lenovo TopSeller |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz |
| Wymagane napięcie | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Moc wyjściowa | 180 wat |
| Wydajność | 85% |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny | Windows 11 Pro angielski / polski |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| EPEAT Compliant | EPEAT Silver |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| ENERGY STAR Version | 8.0 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja podstawowa - 1 rok - od drzwi do drzwi Przedłużona gwarancja - 3 lata - u użytkownika |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 92.5 cm |
| Głębokość | 29.17 cm |
| Wysokość | 33.95 cm |
| Waga | 4.63 kg |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 13DH0015PB |
| Dane producenta | Lenovo 18001 Development Drive Morrisville, NC 27560 USA +1 (855) 253-6686 |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa info_pl@lenovo.com |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl |







