4010 zł
Cena netto: 3 260,16 zł
Cena netto: 3 260,16 zł
SKU: 13BD005CPB
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Lenovo
Gwarancja: 3 lata
Produkt Komputer LENOVO ThinkCentre dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Komputer Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 6 idealnie nadaje się zarówno do użytku prywatnego, jak i zawodowego, łącząc w sobie wysoką wydajność z niezbędnymi funkcjami. Dzięki procesorowi Intel Core Ultra 3 z 8 rdzeniami i maksymalną częstotliwością turbo wynoszącą 4,9 GHz ten komputer stacjonarny sprawnie radzi sobie z wymagającymi zadaniami. Jest wyposażony w 16 GB pamięci RAM DDR5, która zapewnia płynną wielozadaniowość, oraz dysk SSD NVMe o pojemności 512 GB, gwarantujący szybki dostęp do plików i aplikacji. Zintegrowany kodek audio Realtek obsługuje dźwięk w wysokiej rozdzielczości, zapewniając wciągające wrażenia dźwiękowe, a dołączona mysz i klawiatura Lenovo Calliope zapewniają wygodne opcje wprowadzania danych. Ten komputer stacjonarny obsługuje również różne opcje rozbudowy, oferując dwa gniazda PCIe na dodatkowe dyski SSD lub moduły WLAN. Szereg portów USB, w tym USB-C 3.2 Gen 1 i USB 2.0, zapewnia kompatybilność z szeroką gamą urządzeń peryferyjnych. Funkcje bezpieczeństwa, takie jak gniazdo zabezpieczające Kensington, przełącznik wykrywający włamanie do obudowy oraz dostęp do obudowy bez użycia narzędzi, zapewniają spokój ducha. Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 6 łączy w sobie wydajność, funkcjonalność i bezpieczeństwo, co czyni go niezawodnym wyborem dla każdego, kto szuka solidnego rozwiązania stacjonarnego. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ | Komputer osobisty |
| Poziom AI | AI PC |
| Usługi powiązane | 3 Lata Lenovo Onsite Support |
| Rodzaj produktu | Wieża |
| Wbudowane urządzenia | Głośnik |
| Wbudowany system zabezpieczeń | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Kolor | Czarny |
| Lokalizacja | Język: Polish / region: Polska |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Intel Core Ultra 3 (Seria 2) 205 |
| Max Turbo Speed | 4.9 GHz |
| Ilość rdzeni | 8-rdzeniowy |
| Ilość procesorów | 1 |
| Max ilość procesorów | 1 |
| Typ chipsetu | Intel B860 |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | |
| Wydajność NPU do (TOPS) | 13 TOPS |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji | 15 MB |
| Pamięć podręczna na procesor | 15 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana | 16 GB (zainstalowane) / 64 GB (maks.) |
| Technologia | DDR5 SDRAM |
| Faktyczna Szybkość Pamięci | 5600 MT/s |
| Rodzaj obudowy | DIMM 288-pin |
| Sloty | 2 (całkowita) / 1 (pusty) |
| Cechy | Niebuforowana, dwa kanały DDR |
| Cechy konfiguracji | 1 x 16 GB |
| Napęd dyskowy | |
| Typ | SSD - M.2 2280 |
| Pojemność | 1 x 512 GB |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 x4 |
| Cechy | NVM Express (NVMe) |
| Napęd optyczny | |
| Typ | Bez napędu optycznego |
| Czytnik kart | |
| Typ | Czytnik kart |
| Obsługiwane karty pamięci błyskowej | Karta pamięci SD |
| Monitor | |
| Typ monitora | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny | Intel Graphics pamięć video współdzielona (UMA) |
| Wyjście sygnału audio | |
| Zgodność z normami | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| Urządzenie wejściowe | |
| Typ | Mysz, klawiatura |
| Klawiatura | |
| Nazwa klawiatury | Lenovo Calliope Keyboard |
| Interfejs | USB |
| Lokalizacja i układ | Angielska - Europejska |
| Mysz | |
| Nazwa myszy | Lenovo Calliope Mouse |
| Interfejs | USB |
| Praca w sieci | |
| Kontroler ethernet | Realtek RTL8111K |
| Obsługa sieci bezprzewodowej LAN | Tak |
| Bezprzewodowa karta NIC | Intel Wi-Fi 6 AX 203 |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Cechy | Podwójny strumień (2x2) |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Sloty | 2 (całkowity) / 1 (wolna) x M.2 Card - 2280 (na SSD) 1 (całkowity) / 1 (wolna) x M.2 Card (na WLAN) 1 PCIe 4.0 x16 - pełna wysokość 1 PCIe 3.0 x1 - pełna wysokość |
| Interfejsy | 1 x USB-C 3.2 Gen 1 (1 przód) (transfer danych, 15 W) 4 x USB 2.0 (2 z przodu, 2 z tyłu) 3 x USB 3.2 Gen 1 (2 przód, 1 tył) 1 x słuchawki/mikrofon (1 przód) 1 x mikrofon (1 przód) 1 x USB 3.2 Gen 1 (1 tylne) (obsługa SmartPower On) 1 x HDMI (1 tylne) (zgodność z TMDS) 1 x DisplayPort 1.4 (1 tylne) 1 x VGA (1 tylne) 1 x LAN (1 tylne) 1 x wyjście liniowe audio (1 tylne) |
| Różne | |
| Ochrona przeciwkradzieżowa | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno), pętla kłódki, przełącznik antywłamaniowy obudowy, beznarzędziowy dostęp do obudowy |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zgodność z normami | RoHS, FIPS 140-2, WEEE, REACH, TCG Certified |
| Program sprzedaży producenta | Lenovo TopSeller |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz |
| Wymagane napięcie | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Moc wyjściowa | 200 wat |
| Wydajność | 90% |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny | Windows 11 Pro angielski / polski |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja podstawowa - 1 rok - od drzwi do drzwi Przedłużona gwarancja - 3 lata - u użytkownika |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 14.5 cm |
| Głębokość | 29.22 cm |
| Wysokość | 36.5 cm |
| Waga | 5.8 kg |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 13BD005CPB |
| Dane producenta | Lenovo 18001 Development Drive Morrisville, NC 27560 USA +1 (855) 253-6686 |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa info_pl@lenovo.com |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl |







