11685 zł
Cena netto: 9 500,00 zł
Cena netto: 9 500,00 zł
SKU: 30J5004NPB
Dostępność: ostatnie sztuki
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Lenovo
Gwarancja: 36 miesięcy
Produkt Komputer LENOVO ThinkStation dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
| Opis | |
| Zwiększ wydajność dzięki Lenovo ThinkStation P3 Ultra Gen 2, potężnej stacji roboczej zaprojektowanej z myślą o wymagających zadaniach. Wyposażona w 20-rdzeniowy procesor Intel Core Ultra 7, stacja robocza zapewnia wydajną pracę, przyspieszając przepływ pracy i wielozadaniowość. Dzięki 1 TB pamięci SSD i zaawansowanej obsłudze RAID użytkownicy mogą cieszyć się szybkim dostępem do danych i zwiększonym bezpieczeństwem ważnych plików. Stacja robocza jest wyposażona w dwukanałową pamięć DDR5 SDRAM zapewniającą płynne działanie oraz zintegrowane rozwiązanie audio Realtek ALC623-CG zapewniające wysoką jakość dźwięku, co zapewnia pełnię wrażeń zarówno podczas pracy, jak i korzystania z treści multimedialnych. Lenovo ThinkStation P3 Ultra Gen 2 została zaprojektowana z naciskiem na elastyczność i łączność. Dzięki wielu gniazdom rozszerzeń użytkownicy mogą zwiększyć wydajność za pomocą dodatkowych dysków SSD lub opcji WLAN. Mała obudowa pozwala na łatwe umieszczenie komputera bez utraty mocy lub wydajności. Ponadto stacja robocza jest zgodna z różnymi normami branżowymi, w tym certyfikatami RoHS i TCO, co gwarantuje zaangażowanie w zrównoważony rozwój środowiska. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LENOVO ThinkStation P3 Ultra SFF G2 Intel Core Ultra 7 265K 32GB 1TB SSD M.2 PCIe RTX A1000 8GB W11P 3Y OS |
| Opis: | Lenovo ThinkStation P3 Ultra Gen 2 30J5 - AI Workstation - SFF 1 x Core Ultra 7 265K / do 5.5 GHz - vPro Enterprise - RAM 32 GB - SSD 1 TB - TCG Opal Encryption, NVMe, Performance - RTX A1000 - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - Win 11 Pro - monitor: brak - klawiatura: Angielska - Europejska - Lenovo TopSeller - z 1 Rok Lenovo Premier Support |
| EAN: | 0199271240823 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Technologia platformy: | Intel vPro Enterprise |
| Typ: | Stacja robocza |
| Poziom AI: | AI Workstation |
| Usługi powiązane: | 1 Rok Lenovo Premier Support |
| Rodzaj produktu: | SFF |
| Wbudowany system zabezpieczeń: | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Lokalizacja: | Język: Polish / region: Polska |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Intel Core Ultra 7 (Seria 2) 265K |
| Max Turbo Speed: | 5.5 GHz |
| Ilość rdzeni: | 20 rdzeni |
| Ilość procesorów: | 1 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| Gniazdo CPU: | Gniazdo FCLGA1851 |
| Typ chipsetu: | Intel W880 |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU): | Intel AI Boost |
| Wydajność NPU do (TOPS): | 13 TOPS |
| Całkowita wydajność procesora do (TOPS): | 33 TOPS |
| Wsparcie dla typów danych AI na NPU: | INT8 |
| Wsparcie dla rzadkości: | Tak |
| Obsługiwane ramy oprogramowania AI przez NPU: | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT |
| Wsparcie dla efektów studia Windows: | Tak |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji: | 30 MB |
| Pamięć podręczna na procesor: | 30 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana: | 32 GB (zainstalowane) / 128 GB (maks.) |
| Technologia: | DDR5 SDRAM - bez ECC |
| Faktyczna Szybkość Pamięci: | 5600 MT/s |
| Rodzaj obudowy: | SO-DIMM 262-pin |
| Sloty: | 2 (całkowita) / 1 (pusty) |
| Cechy: | Dwa kanały DDR |
| Cechy konfiguracji: | 1 x 32 GB |
| Napęd dyskowy | |
| Typ: | SSD - M.2 2280 |
| Pojemność: | 1 x 1 TB |
| Typ interfejsu: | PCI Express 4.0 x4 |
| Cechy: | TCG Opal Encryption, NVM Express (NVMe), Performance |
| Kontroler pamięci masowej | |
| Typ: | NVMe |
| Kontroler pamięci masowej ( drugi) | |
| Typ: | SATA |
| Napęd optyczny | |
| Typ: | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora: | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Konfiguracja Multi-GPU: | 1 pojedyncza karta graficzna / zintegrowana karta graficzna |
| Procesor graficzny: | NVIDIA RTX A1000 / Intel Graphics - do 8 TOPS |
| Pamięć video: | 8 GB GDDR6 SDRAM |
| Wyjście sygnału audio | |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| Urządzenie wejściowe | |
| Typ: | Mysz, klawiatura |
| Klawiatura | |
| Nazwa klawiatury: | Lenovo Calliope Keyboard |
| Interfejs: | USB |
| Lokalizacja i układ: | Angielska - Europejska |
| Mysz | |
| Nazwa myszy: | Lenovo Calliope Mouse |
| Interfejs: | USB |
| Praca w sieci | |
| Kontroler ethernet: | Intel I219-LM |
| Obsługa sieci bezprzewodowej LAN: | Tak |
| Bezprzewodowa karta NIC: | Intel WI-FI 7 BE200 |
| Protokół komunkacyjny danych: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) |
| Cechy: | Podwójny strumień (2x2), Intel Active Management Technology (AMT) 16 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Sloty: | 1 PCIe 4.0 x8 |
| Interfejsy: | 2 x USB-C 3.2 Gen 2x2 (2 przód) (tylko dane) 5 x USB 3.2 Gen 2 (1 przód, 4 tył) 1 x słuchawki/mikrofon (1 przód) 3 x DisplayPort 1.4 (3 tylne) 1 x LAN (Gigabit Ethernet) (1 tylne) |
| Różne | |
| Ochrona przeciwkradzieżowa: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno), przełącznik antywłamaniowy obudowy |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zgodność z normami: | FIPS 140-2, TCG Certified, MIL-STD 810H |
| Program sprzedaży producenta: | Lenovo TopSeller |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia: | Zasilacz |
| Wymagane napięcie: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Moc wyjściowa: | 330 wat |
| Wydajność: | 90% |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny: | Windows 11 Pro angielski / polski |
| Oprogramowanie: | Lenovo AI Now |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja podstawowa - 3 lata - u użytkownika Przedłużona gwarancja - 1 rok - u użytkownika - czas reakcji: następny dzień roboczy |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 8.7 cm |
| Głębokość: | 22.3 cm |
| Wysokość: | 20.2 cm |
| Waga: | 3.6 kg |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 30J5004NPB |
| Dane producenta | Lenovo 18001 Development Drive Morrisville, NC 27560 USA +1 (855) 253-6686 |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa info_pl@lenovo.com |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl |







