38517 zł
Cena netto: 31 314,63 zł
Cena netto: 31 314,63 zł
SKU: 30KB0016PB
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Lenovo
Produkt Komputer LENOVO ThinkStation dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
| Opis | |
| Stacja robocza Lenovo ThinkStation P5 Gen 2 została zaprojektowana z myślą o profesjonalnych zastosowaniach i stanowi niezawodną platformę do wykonywania wymagających zadań. Wyposażona w wydajny procesor Intel Xeon i obsługująca czterokanałową architekturę pamięci, stacja ta z łatwością radzi sobie z wymagającymi aplikacjami. Dzięki 8 gniazdom DIMM i łącznej pojemności dysku SSD wynoszącej 1 TB zapewnia wystarczającą przestrzeń dyskową i wydajność na potrzeby różnych zastosowań. Bezpieczeństwo i łatwość zarządzania mają w tej stacji roboczej ogromne znaczenie. Jest ona wyposażona w oddzielny układ zabezpieczający Trusted Platform Module (TPM 2.0) oraz przełącznik wykrywający włamanie do obudowy, chroniący przed kradzieżą. Spełnia wymagania standardów FIPS 140-2 i posiada certyfikat TCG, co gwarantuje integralność i bezpieczeństwo danych, dzięki czemu nadaje się do środowisk wymagających rygorystycznych środków zgodności. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LENOVO ThinkStation P5 G2 Intel Xeon 658X 64GB 2x1TB SSD M.2 PCIe RTX PRO 2000 Blackwell 16GB W11P 3Y OS |
| Opis: | Lenovo ThinkStation P5 Gen 2 30KB - AI Workstation - wieża 1 x Xeon 658X / do 4.9 GHz - vPro Enterprise - RAM 64 GB - SSD 2 x 1 TB - TCG Opal Encryption, NVMe, Performance - RTX PRO 2000 Blackwell - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet - Win 11 Pro for Workstations - monitor: brak - klawiatura: Angielska - Europejska - Lenovo TopSeller |
| EAN: | 0199274339562 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Technologia platformy: | Intel vPro Enterprise |
| Typ: | Stacja robocza |
| Poziom AI: | AI Workstation |
| Rodzaj produktu: | Wieża |
| Wbudowane urządzenia: | Przedni panel diagnostyczny z kodem QR |
| Wbudowany system zabezpieczeń: | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Lokalizacja: | Język: Polish / region: Polska |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Intel Xeon 658X |
| Częstotliwość zegara: | 3 GHz |
| Max Turbo Speed: | 4.9 GHz |
| Ilość rdzeni: | 24 rdzenie |
| Ilość procesorów: | 1 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| Gniazdo CPU: | FCLGA4710 Socket |
| Typ chipsetu: | Intel W890 |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji: | 144 MB |
| Pamięć podręczna na procesor: | 144 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana: | 64 GB (zainstalowane) / 1 TB (maks.) |
| Technologia: | DDR5 SDRAM - ECC |
| Faktyczna Szybkość Pamięci: | 6400 MT/s |
| Rodzaj obudowy: | DIMM 288-pin |
| Sloty: | 8 (całkowita) / 6 (pusty) |
| Cechy: | Rejestrowana, czterokanałowa architektura pamięci |
| Cechy konfiguracji: | 2 x 32 GB |
| Napęd dyskowy | |
| Typ: | SSD - M.2 2242 |
| Pojemność: | 2 x 1 TB |
| Typ interfejsu: | PCI Express 5.0 x4 |
| Cechy: | TCG Opal Encryption, NVM Express (NVMe), Performance |
| Kontroler pamięci masowej | |
| Typ: | NVMe |
| Kontroler pamięci masowej ( drugi) | |
| Typ: | SATA |
| Poziom RAID: | RAID 0, RAID 1, RAID 5 |
| Napęd optyczny | |
| Typ: | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora: | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny: | NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell |
| Pamięć video: | 16 GB GDDR7 SDRAM |
| Wyjście sygnału audio | |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| Urządzenie wejściowe | |
| Typ: | Mysz, klawiatura |
| Klawiatura | |
| Nazwa klawiatury: | Lenovo Calliope Keyboard |
| Interfejs: | USB |
| Lokalizacja i układ: | Angielska - Europejska |
| Mysz | |
| Nazwa myszy: | Lenovo Calliope Mouse |
| Interfejs: | USB |
| Praca w sieci | |
| Kontroler ethernet: | Intel I226-LM |
| Protokół komunkacyjny danych: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet |
| Cechy: | Intel Active Management Technology (AMT) 16 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 1 x słuchawki/mikrofon (1 przód) 1 x USB-C 3.2 Gen 2 (1 tylne) (tylko dane) 1 x USB-C 3.2 Gen 2x2 (1 tylne) (tylko dane) 2 x USB 2.0 (2 tylne) 2 x USB 3.2 Gen 2 (2 tylne) 1 x LAN (2.5Gigabit Ethernet) (1 tylne) 1 x wejście liniowe audio (1 tylne) 1 x wyjście liniowe audio (1 tylne) |
| Różne | |
| Ochrona przeciwkradzieżowa: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno), przełącznik antywłamaniowy obudowy |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zgodność z normami: | FIPS 140-2, TCG Certified |
| Program sprzedaży producenta: | Lenovo TopSeller |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia: | Zasilacz |
| Wymagane napięcie: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Moc wyjściowa: | 750 wat |
| Certyfikat 80 PLUS: | 80 PLUS Platinum |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny: | Windows 11 Pro for Workstations angielski / polski |
| Oprogramowanie: | Lenovo AI Now |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata - u użytkownika |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 16.5 cm |
| Głębokość: | 45.39 cm |
| Wysokość: | 4.4 cm |
| Waga: | 19 kg |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 30KB0016PB |
| Dane producenta | Lenovo 18001 Development Drive Morrisville, NC 27560 USA +1 (855) 253-6686 |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa info_pl@lenovo.com |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl |







