Komputer LENOVO ThinkStation P3 Tower G2 Ultra 9-285K 64GB 1TB SSD RTX PRO 2000 Blackwell W11P 3Y OS
17777 zł
Cena netto: 14 452,85 zł
Cena netto: 14 452,85 zł
SKU: 30HT00ATPB
Dostępność: ostatnie sztuki
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Lenovo
Gwarancja: 3 lata
Produkt Komputer LENOVO ThinkStation dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Lenovo ThinkStation P3 Gen 2 została zaprojektowana z myślą o profesjonalistach wymagających wydajnej stacji roboczej. Wyposażona w 24-rdzeniowy procesor Intel Core Ultra 9, ta stacja robocza typu tower zapewnia wysoką wydajność w wymagających zastosowaniach. Dzięki 64 GB pamięci DDR5 SDRAM z dwukanałową architekturą pamięci system zapewnia płynną wielozadaniowość i wydajne przetwarzanie danych. Zainstalowany dysk SSD NVMe o pojemności 1 TB zapewnia szybki dostęp do danych, a dodatkowe bezpieczeństwo gwarantuje szyfrowanie TCG Opal. Dzięki szerokiej gamie opcji łączności, w tym USB-A, USB-C, HDMI i DisplayPort, użytkownicy mogą łatwo podłączyć urządzenia peryferyjne i wyświetlacze, co sprawia, że stacja robocza ta jest wszechstronnym wyborem dla każdego profesjonalnego środowiska. Lenovo ThinkStation P3 Gen 2 spełnia rygorystyczne normy zgodności, takie jak FIPS 140-2 i MIL-STD 810H, zapewniając niezawodność i bezpieczeństwo podczas wykonywania wrażliwych zadań. Zintegrowany kodek audio Realtek ALC623-CG zapewnia wysoką jakość dźwięku, zapewniając wciągające wrażenia. Dodatkowo system jest wyposażony w gniazdo zabezpieczające Kensington i pętlę na kłódkę, które chronią przed kradzieżą i nieautoryzowanym dostępem. Dzięki wydajnemu zasilaczowi o mocy 750 W z certyfikatem 80 PLUS Platinum stacja robocza została zaprojektowana z myślą o wydajnej obsłudze wymagających zadań. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Technologia platformy | Intel vPro Enterprise |
| Typ | Stacja robocza |
| Poziom AI | AI Workstation |
| Rodzaj produktu | Wieża |
| Wbudowany system zabezpieczeń | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Lokalizacja | Język: Polish / region: Polska |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Intel Core Ultra 9 (Seria 2) 285K |
| Max Turbo Speed | 5.7 GHz |
| Ilość rdzeni | 24 rdzenie |
| Ilość procesorów | 1 |
| Max ilość procesorów | 1 |
| Gniazdo CPU | Gniazdo FCLGA1851 |
| Typ chipsetu | Intel W880 |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | Intel AI Boost |
| Wydajność NPU do (TOPS) | 13 TOPS |
| Całkowita wydajność procesora do (TOPS) | 36 TOPS |
| Wsparcie dla typów danych AI na NPU | INT8 |
| Wsparcie dla rzadkości | Tak |
| Obsługiwane ramy oprogramowania AI przez NPU | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT |
| Wsparcie dla efektów studia Windows | Tak |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji | 36 MB |
| Pamięć podręczna na procesor | 36 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana | 64 GB (zainstalowane) / 256 GB (maks.) |
| Technologia | DDR5 SDRAM - bez ECC |
| Faktyczna Szybkość Pamięci | 5600 MT/s |
| Rodzaj obudowy | DIMM 288-pin |
| Sloty | 4 (całkowita) / 2 (pusty) |
| Cechy | Niebuforowana, dwa kanały DDR |
| Cechy konfiguracji | 2 x 32 GB |
| Napęd dyskowy | |
| Typ | SSD - M.2 2280 |
| Pojemność | 1 x 1 TB |
| Typ interfejsu | PCI Express 5.0 x4 |
| Cechy | TCG Opal Encryption, NVM Express (NVMe), Performance |
| Kontroler pamięci masowej | |
| Typ | NVMe |
| Kontroler pamięci masowej ( drugi) | |
| Typ | SATA |
| Napęd optyczny | |
| Typ | Bez napędu optycznego |
| Czytnik kart | |
| Typ | Czytnik kart |
| Obsługiwane karty pamięci błyskowej | Karta pamięci SD |
| Monitor | |
| Typ monitora | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Konfiguracja Multi-GPU | 1 pojedyncza karta graficzna / zintegrowana karta graficzna |
| Procesor graficzny | NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell / Intel Graphics - do 8 TOPS |
| Pamięć video | 16 GB GDDR7 SDRAM |
| Wyjście sygnału audio | |
| Zgodność z normami | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| Urządzenie wejściowe | |
| Typ | Mysz, klawiatura |
| Klawiatura | |
| Nazwa klawiatury | Lenovo Calliope Keyboard |
| Interfejs | USB |
| Lokalizacja i układ | Angielska - Europejska |
| Mysz | |
| Nazwa myszy | Lenovo Calliope Mouse |
| Interfejs | USB |
| Praca w sieci | |
| Kontroler ethernet | Intel I219-LM |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Cechy | Intel Active Management Technology (AMT) 16 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 1 x USB-C 3.2 Gen 2x2 (1 przód) (tylko dane) 3 x USB 3.2 Gen 1 (2 przód, 1 tył) 2 x USB 3.2 Gen 2 (2 przód) 1 x słuchawki/mikrofon (1 przód) 1 x mikrofon (1 przód) 2 x USB 2.0 (2 tylne) 1 x USB 3.2 Gen 1 (1 tylne) (obsługa SmartPower On) 1 x HDMI (1 tylne) (zgodność z TMDS) 2 x DisplayPort 1.4 (2 tylne) 1 x LAN (Gigabit Ethernet) (1 tylne) 1 x wyjście liniowe audio (1 tylne) 1 x USB-C 3.2 Gen 2x2 (1 tylne) |
| Różne | |
| Ochrona przeciwkradzieżowa | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno), pętla kłódki |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zgodność z normami | FIPS 140-2, TCG Certified, MIL-STD 810H |
| Program sprzedaży producenta | Lenovo TopSeller |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz |
| Wymagane napięcie | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Moc wyjściowa | 750 wat |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny | Windows 11 Pro angielski / polski |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata - u użytkownika |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 18 cm |
| Głębokość | 37 cm |
| Wysokość | 41.5 cm |
| Waga | 14.38 kg |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 30HT00ATPB |
| Dane producenta | Lenovo 18001 Development Drive Morrisville, NC 27560 USA +1 (855) 253-6686 |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa info_pl@lenovo.com |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl |







