9825 zł
Cena netto: 7 987,80 zł
Cena netto: 7 987,80 zł
SKU: 30K5002MPB
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Lenovo
Gwarancja: 3 lata
Produkt Komputer LENOVO ThinkStation dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Lenovo ThinkStation P3 Gen 2 została zaprojektowana z myślą o profesjonalistach, którzy potrzebują niezawodnej i kompaktowej stacji roboczej. Dzięki ultra małym rozmiarom stacja ta wyposażona jest w wydajny procesor Intel Core Ultra 7 o taktowaniu 2,4 GHz i prędkości turbo do 5,3 GHz, zapewniający wysoką wydajność podczas wykonywania wymagających zadań. Dzięki 64 GB pamięci RAM DDR5 i dyskowi SSD PCI Express o pojemności 1 TB oferuje dużo pamięci i miejsca na dane, co pozwala na obsługę aplikacji wymagających dużej ilości zasobów. Zintegrowana karta graficzna NVIDIA RTX A1000 zapewnia płynną pracę, niezależnie od tego, czy pracujesz nad projektami graficznymi, edytujesz wideo, czy wykonujesz złożone symulacje. Łączność jest wszechstronna dzięki wielu portom, w tym HDMI, USB-C 3.2 i DisplayPort, co ułatwia podłączenie do różnych urządzeń. Stacja robocza obsługuje również Wi-Fi 7 i Bluetooth 5.4, umożliwiając szybką i bezprzewodową komunikację sieciową. Solidne funkcje bezpieczeństwa, takie jak oddzielny moduł Trusted Platform Module (TPM 2.0) i przełącznik antyintruzji, zapewniają spokój ducha podczas pracy z poufnymi danymi. Zaprojektowana z myślą o potrzebach profesjonalistów stacja robocza Lenovo ThinkStation P3 Gen 2 oferuje połączenie wydajności, łączności i bezpieczeństwa. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Technologia platformy | Intel vPro Enterprise |
| Typ | Komputer osobisty |
| Poziom AI | AI Workstation |
| Usługi powiązane | 1 Rok Lenovo Premier Support |
| Rodzaj produktu | Niewielki rozmiar |
| Wbudowany system zabezpieczeń | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Kolor | Czarny |
| Lokalizacja | Język: Polish / region: Polska |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Seria 2) 265 |
| Max Turbo Speed | 5.3 GHz |
| Ilość rdzeni | 20 rdzeni |
| Ilość procesorów | 1 |
| Max ilość procesorów | 1 |
| Gniazdo CPU | Gniazdo FCLGA1851 |
| Typ chipsetu | Intel Q870 |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | Intel AI Boost |
| Wydajność NPU do (TOPS) | 13 TOPS |
| Całkowita wydajność procesora do (TOPS) | 33 TOPS |
| Wsparcie dla typów danych AI na NPU | INT8 |
| Wsparcie dla rzadkości | Tak |
| Obsługiwane ramy oprogramowania AI przez NPU | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT |
| Wsparcie dla efektów studia Windows | Tak |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji | 30 MB |
| Pamięć podręczna na procesor | 30 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana | 32 GB (zainstalowane) / 128 GB (maks.) |
| Technologia | DDR5 SDRAM - bez ECC |
| Faktyczna Szybkość Pamięci | 5600 MT/s |
| Rodzaj obudowy | SO-DIMM 262-pin |
| Sloty | 2 (całkowita) / 0 (pusty) |
| Cechy | Dwa kanały DDR |
| Cechy konfiguracji | 2 x 16 GB |
| Napęd dyskowy | |
| Typ | SSD - M.2 2280 |
| Pojemność | 1 x 1 TB |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 x4 |
| Cechy | TCG Opal Encryption, NVM Express (NVMe), Performance |
| Kontroler pamięci masowej | |
| Typ | NVMe |
| Napęd optyczny | |
| Typ | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Konfiguracja Multi-GPU | 1 pojedyncza karta graficzna / zintegrowana karta graficzna |
| Procesor graficzny | NVIDIA RTX A400 / Intel Graphics - do 8 TOPS |
| Pamięć video | 4 GB GDDR6 SDRAM |
| Wyjście sygnału audio | |
| Zgodność z normami | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| Urządzenie wejściowe | |
| Typ | Mysz, klawiatura |
| Klawiatura | |
| Nazwa klawiatury | Lenovo Calliope Keyboard |
| Interfejs | USB |
| Lokalizacja i układ | Angielska - Europejska |
| Mysz | |
| Nazwa myszy | Lenovo Calliope Mouse |
| Interfejs | USB |
| Praca w sieci | |
| Kontroler ethernet | Intel I219-LM |
| Obsługa sieci bezprzewodowej LAN | Tak |
| Bezprzewodowa karta NIC | Intel WI-FI 7 BE200 |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) |
| Cechy | Podwójny strumień (2x2), Intel Active Management Technology (AMT) 16 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 1 x USB-C 3.2 Gen 2x2 (1 przód) (tylko dane) 1 x USB 3.2 Gen 2 (1 przód) (Zawsze Wł.) 3 x USB 3.2 Gen 2 (1 przód, 2 tył) 1 x słuchawki/mikrofon (1 przód) 1 x USB 3.2 Gen 1 (1 tylne) 1 x USB 3.2 Gen 2 (1 tylne) (obsługa SmartPower On) 1 x HDMI (1 tylne) (zgodność z TMDS) 1 x DisplayPort 1.4 (1 tylne) 1 x LAN (Gigabit Ethernet) (1 tylne) 4 x Mini DisplayPort 1.4a (4 tylne) |
| Różne | |
| Ochrona przeciwkradzieżowa | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno), przełącznik antywłamaniowy obudowy, beznarzędziowy dostęp do obudowy |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zgodność z normami | FIPS 140-2, TCG Certified, MIL-STD 810H |
| Program sprzedaży producenta | Lenovo TopSeller |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz |
| Wymagane napięcie | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Moc wyjściowa | 330 wat |
| Wydajność | 90% |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny | Windows 11 Pro angielski / polski |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja podstawowa - 3 lata - u użytkownika Przedłużona gwarancja - 1 rok - u użytkownika - czas reakcji: następny dzień roboczy |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 17.9 cm |
| Głębokość | 18.29 cm |
| Wysokość | 3.7 cm |
| Waga | 1.4 kg |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 30K5002MPB |
| Dane producenta | Lenovo 18001 Development Drive Morrisville, NC 27560 USA +1 (855) 253-6686 |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa info_pl@lenovo.com |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl |







